Facebook
WAKACJE Z TYGODNIKIEM

2016-07-06 2:35:31

Wakacje to najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas w roku. Dlatego, wraz z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym i Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, przygotowaliśmy z myślą o Was wakacyjną zabawę z ATRAKCYJNYMI nagrodami!

Co zrobić żeby wygrać?

Wystarczy do 15 sierpnia, do godziny 24:00, przesłać do naszej redakcji zdjęcie/pocztówkę z Waszych wakacji. Pokaż nam jak spędzasz ten najcieplejszy czas w roku i jak odpoczywasz od szkoły, studiów czy pracy!

WAŻNE!!!

Pamiętaj, żeby wziąć udział w zabawie nie musisz nigdzie wyjeżdżać!

Wakacje w powiecie nowodworskim można również spędzić aktywnie.

Zasady są proste

Zdjęcia wysyłamy do 15 sierpnia do godziny 24:00.

16 sierpnia, około godziny 10:00 wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane w specjalnym albumie, na naszym profilu na Facebooku.

Autorzy 4 zdjęć, które do 26 sierpnia, do godziny 15:00, uzyskają największą liczbę facebookowych lajków wygrywają nagrodę główną – GODZINNY REJS KATAMARENM po Narwii dla dwóch osób (wycieczka będzie grupowa),

wopr1

Natomiast autorzy 4 kolejnych zdjęć z największą ilością lajków wygrywają darmowe zwiedzanie Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, w którego skład wchodzi między innymi przejażdżka po modlińskiej twierdzy gazikiem, również z osobą towarzyszącą.

12182828_1650994771820803_1768070619387011861_o

ZDJĘCIE TYGODNIA:

Co tydzień nasze redakcyjne jury wybierze zdjęcie tygodnia, które zostanie opublikowane na łamach naszego tygodnika.

Autor zdjęcia miesiąca wygra między innymi kubki, smycze, kosmetyki, piłki plażowe, przybory szkolne, płyty i autografy takich gwiazd jak: Doda, Rafał Brzozowski, Anna Dereszowska, Kasia Popowska…

Pierwsze zdjęcie tygodnia opublikujemy już 12 lipca.

Gdzie wysłać zdjęcie?

Zdjęcia należy wysyłać na adres konkurs@nowodworski.info z dopiskiem POCZTÓWKA Z WAKACJI.

Można je również dostarczać osobiście na płycie CD/DVD lub pendrivie.

UWAGA!!!

Każde zdjęcie powinno posiadać krótki opis, w którym zawarte będzie miejsce jego wykonania, imię i nazwisko autora oraz numer kontaktowy.

Pamiętaj! Liczy się pomysł! 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *