Facebook

Unia Polskich Przedsiębiorców rozpoczęła współpracę z Agrounią

2019-11-17 8:18:48
W dniu 10.11.2019 roku w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu Unia Polskich Przedsiębiorców rozpoczeła współpracę z Agrounią. Wspieramy Polskiego przedsiębiorcę, rolnika. Chcemy aby polski konsument otrzymywał produkty najlepszej jakości.

 

W dniu dzisiejszym w Warszawie Unia Polskich Przedsiębiorców rozpoczęła współpracę z Agrounią. Wspieramy Polskiego przedsiębiorcę, rolnika. Chcemy aby polski konsument otrzymywał‚ produkty najlepszej jakości.

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce to siła napędowa polskiej gospodarki. Nasza organizacja jest tworzona przez przedsiębiorców i dla przedsiębiorców. Dołącz do nas już dziś.

Parę słów o samej Unii Polskich Przedsiębiorców:

Witamy serdecznie,
Szanowni Państwo
od dawna nosiliśmy się z zamiarem stworzenia godnej reprezentacji Polskich Przedsiębiorców. Powiedzmy sobie szczerze, do tej pory takowego wsparcia nie mieliśmy.
Kolejne lata rządów doprowadzają do tego, że ludzi przedsiębiorczych i polskich przedsiębiorstw ubywa. Składają się na to rozdawnicza polityka i uległość polskich rządów dla coraz to większej liczby grup zawodowych, zmieniające się ciągle zawiłe przepisy i samowola urzędnicza.
Jak doskonale wiemy nasze prawodawstwo jest pisane w taki sposób by urzędnik mógł je interpretować na swój sposób nie ponosząc za to żadnej konsekwencji.
Między innymi dlatego postanowiliśmy założyć Unię Polskich Przedsiębiorców, która będzie starała się po pierwsze godnie reprezentować interesy mikro, małych i średnich przedsiębiorców jak i stawać w ich obronie. Mam nadzieję że ruch ten zapoczątkuje coś na wzór Związku Zawodowego Przedsiębiorców. Liczę na Państwa zaangażowanie i wsparcie.

Pozdrawiamy i zapraszamy do dołączania do nas.
Współzałożyciele UPP:
Łukasz Malczyk
lukasz.malczyk@uniapolskichprzedsiębiorców.pl
Karol Mulik
karol.mulik@uniapolskichprzedsiębiorców.pl
Tomasz Mazan
tomasz.mazan@uniapolskichprzedsiębiorców.pl

 

Fanpage UPP na FB.

Tweetuj z nami

Jesteśmy na You Tube

Przedsiębiorcy w Polsce w ogóle nie mogą się bronić tak samo skutecznie jak inni polscy obywatele, ponieważ nastawienie polskiego urzędnika jest wbrew deklaracjom medialnym wrogie dla przedsiębiorcy i świadczą o tym nie puste frazesy lecz rzeczywiste działania urzędników. Urzędnicy mają szereg narzędzi prawnych, które są patologicznie nadużywane do ściągania z małych i średnich przedsiębiorców jak najwięcej pieniędzy.

Zmieńmy to razem!

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *