Unia Polskich Przedsiębiorców rozpoczęła współpracę z Agrounią

2019-11-17 8:18:48
W dniu 10.11.2019 roku w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu Unia Polskich Przedsiębiorców rozpoczeła współpracę z Agrounią. Wspieramy Polskiego przedsiębiorcę, rolnika. Chcemy aby polski konsument otrzymywał produkty najlepszej jakości.

 

W dniu dzisiejszym w Warszawie Unia Polskich Przedsiębiorców rozpoczęła współpracę z Agrounią. Wspieramy Polskiego przedsiębiorcę, rolnika. Chcemy aby polski konsument otrzymywał‚ produkty najlepszej jakości.

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce to siła napędowa polskiej gospodarki. Nasza organizacja jest tworzona przez przedsiębiorców i dla przedsiębiorców. Dołącz do nas już dziś.

Parę słów o samej Unii Polskich Przedsiębiorców:

Witamy serdecznie,
Szanowni Państwo
od dawna nosiliśmy się z zamiarem stworzenia godnej reprezentacji Polskich Przedsiębiorców. Powiedzmy sobie szczerze, do tej pory takowego wsparcia nie mieliśmy.
Kolejne lata rządów doprowadzają do tego, że ludzi przedsiębiorczych i polskich przedsiębiorstw ubywa. Składają się na to rozdawnicza polityka i uległość polskich rządów dla coraz to większej liczby grup zawodowych, zmieniające się ciągle zawiłe przepisy i samowola urzędnicza.
Jak doskonale wiemy nasze prawodawstwo jest pisane w taki sposób by urzędnik mógł je interpretować na swój sposób nie ponosząc za to żadnej konsekwencji.
Między innymi dlatego postanowiliśmy założyć Unię Polskich Przedsiębiorców, która będzie starała się po pierwsze godnie reprezentować interesy mikro, małych i średnich przedsiębiorców jak i stawać w ich obronie. Mam nadzieję że ruch ten zapoczątkuje coś na wzór Związku Zawodowego Przedsiębiorców. Liczę na Państwa zaangażowanie i wsparcie.

Pozdrawiamy i zapraszamy do dołączania do nas.
Współzałożyciele UPP:
Łukasz Malczyk
lukasz.malczyk@uniapolskichprzedsiębiorców.pl
Karol Mulik
karol.mulik@uniapolskichprzedsiębiorców.pl
Tomasz Mazan
tomasz.mazan@uniapolskichprzedsiębiorców.pl

 

Fanpage UPP na FB.

Tweetuj z nami

Jesteśmy na You Tube

Przedsiębiorcy w Polsce w ogóle nie mogą się bronić tak samo skutecznie jak inni polscy obywatele, ponieważ nastawienie polskiego urzędnika jest wbrew deklaracjom medialnym wrogie dla przedsiębiorcy i świadczą o tym nie puste frazesy lecz rzeczywiste działania urzędników. Urzędnicy mają szereg narzędzi prawnych, które są patologicznie nadużywane do ściągania z małych i średnich przedsiębiorców jak najwięcej pieniędzy.

Zmieńmy to razem!

Comments

comments

1 komentarz

  1. Michael odpowiedz

    Juz rok temu dostaliscie od nas pierwsze dokumenty, an ktore wymijajaco odpowiedzieliscie i nic nie zrobiliscie w tym wszystkim. Pan nie chcial dzialac, pan nie chcial zmieniac i pan nie chcial pracowac. To ci ludzie zmusili was do tego, zebyscie robili taka szopke jaka dzisiaj przedstawiacie. Ten urzad wg nas nazywa sie Urzedem Ochrony Korporacji i Kombinacji, bo na to wszystko wskazuja wasze dzialania. Wysylalismy dokumenty, na ktore z wielkim bolem odpowiadaliscie. Dopiero musialo nastapic wyswietlenie w mediach spolecznosciowych w kilku milionach odslon naszych filmow, ktore pokazuja jak wielkie sa nieprawidlowosci w sklepach. Dzis chwalicie sie, ze kogos ukaraliscie. Ja bym wolal uslyszec kogo za chwile ukarzecie. Nieudolnosc tego urzedu, to nie jest nieudolnosc pana pracownikow, tylko to panska nieudolnosc. Bo ten urzad bedzie tak pracowal, jak pan bedzie chcial, a pan nie chcial aby ten urzad pracowal. Jest pan tutaj juz 3,5 roku i na tym co pan wyczynia traci cala polska gospodarka, traca rolnicy i przedsiebiorcy rolno-spozywczy oraz konsumenci, bo sa oszukiwani. Ogromne pieniadze traci tez skarb panstwa, bo duze srodki sa pompowane w promocje polskich znakow jakosci, ktore dzisiaj przez panska niechec wykorzystuja zagraniczne firmy i tym wszystkim sie chwala. Przyszlismy tutaj pokazac nasze ogromne niezadowolenie i to jak na tym wszystkim tracimy. Te jablka, ktore pan prezentuje na stole, sa symbolem waszej nieudolnosci, a nie jakiegokolwiek normalnego dzialania. Gwizdki, ktore tutaj rolnicy przyniesli, symbolizuja to co rolnicy mysla. Wasz urzad ma przeciwdzialac budowaniu monopoli i oligarchii, ktore w Polsce maja sie dobrze. Nie robi sie nic w tym kierunku. Dzisiaj Biedronka wykorzystuje i dociska polskich rolnikow, dostawcow. Niejednokrotnie jest tak, ze jest tylko jeden dostawca i wy temu przeciwdzialacie jako urzad antymonopolowy? Nie ma takiej mozliwosci abyscie dobrze dzialali i czymkolwiek sie chwalili. Ta szopka powinna byc skonczona, a wy panstwo powinniscie udac sie do pracy. Gdyby nie Agro Patrol, ktory dziala od tygodnia, to dzisiaj nie byloby nawet tej konferencji, bo dopiero po naszych dzialaniach nalozyliscie kare na wielkie przedsiebiorstwo, ktore dobija sadownikow, ktorzy tutaj dzisiaj z nami sa. To po naszych dzialaniach wszczeliscie procedury przeciwko Biedronce, ktora wykorzystuje swoja pozycje na rynku. Nic nie robicie aby to zmienic. My jako producenci zywnosci doskonale to widzimy. Jezeli pan nie potrafi pracowac, to niech pan zatrudni sie w przedszkolu jako dyrektor, moze tam sie pan sprawdzi. Tutaj pan sie kompletnie nie sprawdza. Ja sie nie dziwie ministrowi rolnictwa, ktory sie denerwuje, ze UOKiK nie dziala i trzeba mu zabrac kompetencje. Dzisiaj sie calkowicie nie sprawdzacie w tym wolnorynkowym swiecie, ktory jest przepelniony monopolami – zakonczyl Kolodziejczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *