Facebook

Ubrania dla chłopców – moda na typowo chłopięce animacje.

2021-06-29 12:55:37

Dość wielu z nas jest pewnymi tego, że te ubrania dla chłopców, które są też dla nich atrakcyjnymi to także i różnego typu komiksy atrakcyjne dla chłopców. Jednym słowem te atrakcyjne ciuchy dla chłopców to postaci znane z innego typu animacji. Dziewczynki preferują ciuchy z Królem Lwem lub z Zakochanym Kundlem połączone z kolorem różowym, a chłopaki nie lubią tego typu ubrań, bo są dla nich aż zbyt dziewczęcymi.

Spiderman.

Wielu rodziców przekonało się co do tego, że atrakcyjna odzież chłopięca to też ta imitująca strój spidermama. Przynajmniej w pewnym wieku chłopcy mają to bardzo wyraźne pragnienie do noszenia bluzy z tym konkretnym bohaterem, a to pragnienie nakręcają też i koledzy danego dziecka. Jednym słowem te upragnione ubrania dla chłopaków to także pewnego typu presja ze strony kolegów polegająca głównie na tym, że kolega lub kilka ma konkretną bluzę lub konkretne spodnie to i inni chłopcy chcą mieć te konkretne ubrania, po to by nie uchodzić za gorszych, a rodzice chcą im tego typu ubrania podarować, po to by na tle kolegów nie czuli się gorszymi. Aspekt ten jest bardzo ważnym w przypadku chłopca, który ma te sześć lub osiem lat, bo taki chłopiec chce czuć się równie ciekawą osobistością, co jego koledzy, jeśli chodzi o styl i dlatego rodzice po pewnym czasie dają mu to stylistyczne wyróżnienie.

Chłopcy, którzy odstają.

Istnieją w szkole także chłopcy biedniejsi, czyli chłopcy których rodzice dają im ubrania po starszym bracie, a ubrania dla chłopców w ich przypadku to ubrania po bracie starszym o te dwa lub nawet o trzy lata. Kluczowe znaczenie ma też i to, że nawet ten starszy brat dostał tę odzież chłopięcą jako ciuchy zakupione w sklepie z odzieżą używaną. Przyczyną tego stanu rzeczy jest rzecz jasna to, że rodzice ze względów finansowych są zmuszeni do zakupu odzieży używanej, bo muszą oni opłacić rachunki za prąd, gaz i do tego zapłacić czynsz. Tego typu wydatki odbierają im większość zarobków, a do tego muszą jeszcze kupować jedzenie i załatwiać inne ważne sprawy, choćby te powiązane z zakupem podręczników dla dzieci. Te książki też kupują w formie używanej opcji, bo tylko taka jest dla nich osiągalną i chyba dlatego część dzieci takich rodziców czuje się gorszymi.

Aspekt praktyczny.

Pewna część rodziców kupuje te używane ubrania dla chłopców i to tylko ze względu na to, że wolą oszczędzić, a ciuchy z tymi najpopularniejszymi bohaterami chłopięcych animacji w formie opcji nowej kupują danemu chłopcu w formie nagrody za dobre sprawowanie. Jednym słowem jest to nagroda za to odpowiednie zachowanie i w szkole i w domu. Tego typu nagroda jest też formą zachęty do dalszego odkurzania w domu i do wykonywania tych innych domowych prac, dzięki ich wykonywaniu rodzicom jest lżej i dlatego nagradzają danego chłopca w ciekawy sposób. Jeśli zaś zachowuje się nieciekawie, czyli bardzo często wybucha gniewem i co równie istotne nie pomaga rodzicom, tylko wychodzi poza dom, po to by bawić się z kolegami, to nagrody go omijają. Niektórzy rzecz jasna krytykują tego typu systemy kar i nagród, ale w dość wielu procentach przypadków właśnie one się sprawdzają.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *