TYGODNIK NOWODWORSKI 51/2016

2016-12-20 8:43:17

Najnowszy, świąteczny numer Tygodnika Nowodworskiego już od jutra w sprzedaży, a w nim…

TEMAT Z OKŁADKI: Szczęście stało się horrorem

Gdy na początku lata stało się jasne, że wkrótce starostwo przystąpi do remontu drogi powiatowej nr 2413 powszechnie odczytano to, jako realizację dawnej obietnicy. “Wreszcie zrobią i u nas” – mówiło wielu. Uszczęśliwionych tą wiadomością nie brakowało, bowiem maszyny budowlane wjechały praktycznie na cały odcinek jezdni, od Nowego Modlina aż po Wojszczyce. Dziś, po upływie kilku miesięcy nie cieszy się prawie nikt. Wszyscy są rozżaleni.

WYWIAD TYGODNIKA: RAFAŁ BRZOZOWSKI O TYM, JAK WYGLĄDAJĄ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W JEGO RODZINNYM DOMU

Wokalista zdradza jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w jego rodzinnym domu, wspomina czas świąt z dzieciństwa, mówi o najzabawniejszych sytuacjach związanych z Bożym Narodzeniem z jego życia, zdradza sylwestrowe plany oraz kieruje do Państwa szczególne życzenia.

NASIELSK: Groził i okradał, aż w końcu napadł

Policja w Nasielsku na prośbę legionowskich śledczych zatrzymała mężczyznę, który notorycznie okradał sklepy w centrum Legionowa. W czwartek 15 grudnia policja jednak zdecydowanie zareagowała, tuż po tym, jak zuchwały złodziej zaatakował ekspedientkę sklepu Pepco.

POMIECHÓWEK: Areszt za usiłowanie wymuszenia

Nowodworscy kryminalni wraz z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mają związek z wymuszeniem rozbójniczym.

NOWY DWÓR: Lodowisko już otwarte!

Właśnie dzisiaj – 21 grudnia – zostało otwarte dla mieszkańców lodowisko znajdujące się na boisku Orlik przy Publicznym Gimnazjum nr 2 ul. Młodzieżowa 3.

NOWY DWÓR: Będą nowe ścieżki rowerowe!

Miasto razem z partnerami zajęło pierwsze miejsce na liście rankingowej konkursu na budowę ścieżek rowerowych ze środków unijnych.

ZAKROCZYM: Dziękujemy, że byliście z nami! Relacja z Wigilii Gminnej

17 grudnia na dziedzińcu Gminnego Ośrodka Kultury w Zakroczymiu, odbyła się druga z kolei Wigilia Gminna organizowana przez Gminę Zakroczym oraz nasz Tygodnik.

SPORT

PONADTO:

  • Plebiscyt “Faworyt Czytelników Tygodnika Nowodworskiego 2017” wystartował! Oddaj swój głos w 8 kategoriach
  • Życzenia
  • Relacje ze spotkań opłatkowych
  • Rozwiąż krzyżówkę i wygraj pyszny tort z Cukierni Duet

Zachęcamy do lektur! 🙂

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *