TYGODNIK NOWODWORSKI 48/2016

2016-11-30 10:20:17

Najnowszy numer Tygodnika od dzisiaj w sprzedaży, w nim:

TEMAT Z OKŁADKI: W mieście nie jest bezpiecznie!

Ostatnie dni nie są szczęśliwe dla mieszkańców powiatu nowodworskiego. Od kilku tygodni, na nawet miesięcy, dochodzi do częstych włamań do piwnic i mieszkań. Czy to włamania są “na czasie”?

NOWY DWÓR: Trzylatek spacerował po parapecie

W czwartek (24.11) kwadrans po godzinie 11:00 dyżurny Straży Pożarnej oraz Policji otrzymali zgłoszenie o 3 letnim dziecku spacerującym po parapecie okna na 4-tym piętrze w bloku przy ul. Bohaterów Modlina.

SZCZYPIORNO: Masowa kradzież kur

Kilkadziesiąt kur z jednego tylko gospodarstwa w Szczypiornie “wyprowadził” w ostatnim czasie…

ZAKROCZYM: Z opłatkiem do mieszkańców

17 grudnia odbędzie się II Wigilia Gminna w Zakroczymiu organizowana przez Gminę Zakroczym, przy współpracy z naszym Tygodnikiem.

POWIAT: Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznane

15 listopada 239 uczniów z Warszawy i powiatów okołowarszawskich otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych znalazło się również 7 osób z naszego powiatu.

NOWY DWÓR: Kto zostanie patronem ronda?

Jest pomysł na nadanie imienia rondu położonemu w Nowym Dworze Mazowieckim, na skrzyżowania ul. gen. Wiktora Thommee z ul. Warszawską. Kto nim zostanie?

NOWY DWÓR: Dni Honorowego Krwiodawstwa

W minioną sobotę, 26 listopada, odbyła się uroczystość z okazji Nowodworskich Dni Honorowego Krwiodawstwa. Wręczono odznaczenia najbardziej zasłużonym honorowym krwiodawcom z terenu naszego powiatu oraz innym osobom, pomagającym w pracy Polskiego Czerwonego Krzyża.

ZAKROCZYM: Bawili się, by pomóc Alicji

W sobotę 5 listopada w Dworze Złotopolska Dolina miał miejsce bal charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie 4-letniej Alicji Modzelewskiej.

SPORT

PONADTO W NUMERZE:

  • Don Vasyl – najpopularniejszy Rom w Europie. W rozmowie z Adamem Balcerzakiem Artysta opowiada o: życiu w taborze cygańskim; porwaniach cyganek; Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Kultury Romów i jego życiowej misji; swoim kuzynie – Królu Romów. A także odpowiada na pytanie: Jaki jest prawdziwy Rom z krwi i kości?
  • SŁODKA KRZYŻÓWKA – wygraj tort z cukierni Duet!
  • HIT NUMERU! Startuje plebiscyt Tygodnika Nowodworskiego! – Zgłoś nam swoich kandydatów do poszczególnej kategorii. W marcu WIELKA gala z udziałem gwiazd rodzimego showbiznesu!

Zapraszamy do lektury!!! 🙂

 

 

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *