Facebook

TYGODNIK NOWODWORSKI 4/2017

2017-01-24 7:15:07

Najnowszy numer Tygodnika Nowodworskiego już od jutra w sprzedaży, a w nim…

TEMAT Z OKŁADKI: Klub będzie nie do poznania

Po wielu latach starań udało się. Miasto pozyskało dotację na rewaloryzację dawnego Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin na cele turystyczne!

ZAKROCZYM: Groźny wypadek na „Siódemce”. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

Policja poszukuje świadków wypadku, który miał miejsce 10 stycznia br., około godz. 23.00, na drodze nr 7 w kierunku Gdańska, w miejscowości Zakroczym. Doszło tam do zderzenia skody i opla. Jedna osoba nie żyje.

NOWY DWÓR: Narkotyki ukrył w dziecięcym pokoju

Podczas przeszukania jednego z nowodworskich mieszkań, policjanci zabezpieczyli 60 gramów środków odurzających (marihuanę, amfetaminę i prawdopodobnie pochodną efedryny). Były one ukryte w dziecięcym pokoju.

WYWIAD TYGODNIKA: Gramy do jednej bramki

O sukcesach, priorytetach 2017 roku, Święcie Zakroczymia oraz spotkaniu z Ministrem Sportu i Turystyki rozmawiamy z Burmistrzem Gminy Zakroczym – Arturem Ciecierskim – nominowanym w plebiscycie „Faworyt Czytelników Tygodnika Nowodworskiego 2017” w kategorii „Samorządowiec Roku”.

NASIELSK: Problemy z reformowaną oświatą

Nasielski samorząd ma poważny problem, a związany jest on z wprowadzaną ustawą dotyczącą reformy oświaty. Problem dotyczy głównie organizacji szkół w mieście.

POMIECHÓWEK: Poloneza czas zacząć!

21 stycznia w domu bankietowym Anna w Modlinie Starym odbył się bal maturalny uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku.

A ponadto…

  • SPORT
  • KONKURS WALENTYNKOWY: Wygraj podwójne zaproszenia VIP na Wielką Galę wręczenia „Faworytów Czytelników Tygodnika Nowodworskiego 2017”.
  • SŁODKA KRZYŻÓWKA: Rozwiąż krzyżówkę i wygraj pyszny tort z Cukierni Duet
  • Przepis na piernikowe ciasto z buraczkami
  • Najwięcej ofert pracy, spośród wszystkich gazet lokalnych!!!

Zapraszamy do lektury 🙂

 

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *