Facebook

TYGODNIK NOWODWORSKI 3/2017

2017-01-17 8:44:27

Najnowszy numer Tygodnika Nowodworskiego już od jutra w kioskach i sklepach, a w nim…

TEMAT Z OKŁADKI: Pies czuwał na torach przy martwym towarzyszu

Ta historia poruszyła całą Polskę. Na torach niedaleko Pomiechówka znaleziono dwa owczarki niemieckie. Jeden z nich już nie żył, a drugi trzymał głowę na swoim towarzyszu. Pomogli im pracownicy kolei i Fundacja Wzajemnie Pomocni.

LEONCIN: Wywiad Tygodnika – Nigdy nie robię niczego na pokaz – Adam Krawczak – Wójt Gminy Leoncin

Co się udało w 2016 roku? Jakie są plany na rok 2017? Co z komunikacją lokalną? Czy w Leoncinie powstanie GOK? Na te pytania odpowiedział wójt w rozmowie z naszą redakcją.

POMIECHÓWEK: Orkiestra zagrała 25 raz

15 stycznia w całej Polsce, po raz 25, zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Takiego finału, jak w Pomiechówku, w powiecie jeszcze nie było.

ZAKROCZYM: Groził matce, że zabije ją maczetą

Policja z Zakroczymia zatrzymała 26-latka, który pod wpływem alkoholu i narkotyków psychicznie i fizycznie znęcał się nad swoją matką.

ZAKROCZYM: Czy Ciecierski boi się o swój stołek?

W grudniu minęły dwa lata odkąd Artur Ciecierski zasiadł na fotelu burmistrza w zakroczymskim magistracie. W ciągu tych dwóch lat w Zakroczymiu dużo się zmieniło. Jedni uważają, że na lepsze, drudzy twierdzą, że obecny burmistrz chce zrujnować gminę. W minionym tygodniu zapowiedziana została nowelizacja ordynacji wyborczej. Do tej medialnej wiadomości Ciecierski odniósł się na swoim Facebooku.

POWIAT: Znów próbują oszukać „na wnuczka”

Nowodworska Policja po raz kolejny apeluje do wszystkich osób w podeszłym wieku, aby nie dały się oszukać „FAŁSZYWEMU WNUCZKOWI”. W ostatnim czasie na terenie gm. Leoncin w taki sposób usiłowano oszukać 86-letnią kobietę.

NOWY DWÓR: Łazienka skrytką na narkotyki

Ponad 45 gramów środków odurzających – tyle narkotyków znalazła policja w mieszkaniu 22-letniego Dawida H. Teraz mężczyzna może trafić za kratki nawet na 10 lat.

NOWY DWÓR/NASIELSK: Policja w szkołach

Policjanci nowodworskiej komendy odwiedzili niedawno uczniów szkół w Nasielsku i Nowym Dworze. Funkcjonariusze poruszyli wiele ważnych tematów dotyczących odpowiedzialności karnej nieletnich.

NASIELSK: Altana coraz bliżej

13 stycznia 2017r. w godzinach porannych w Urzędzie Miejskim w Nasielsku odbyło się robocze spotkanie członków Komitetu Strategicznego ds. budowy altany i ścieżki dydaktycznej przy Szkole Podstawowej im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku w ramach działania „Inicjatywa lokalna i co dalej?”.

PONADTO:

  • PLEBISCYT „Faworyt Czytelników Tygodnika Nowodworskiego 2017” trwa! Poznaj wyniki na dzień 17.01 godzina 8:00 i zagłosuj na swojego faworyta!
  • Słodka Krzyżówka – rozwiąż i wygraj pyszny tort z Cukierni Duet
  • Ciekawostki: Czy Nowodworzanie brali udział w Powstaniu Styczniowym?
  • SPORT

Zapraszamy do kiosków i sklepów oraz życzymy miłej lektury 🙂

 

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *