Facebook

TYGODNIK NOWODWORSKI 23/2017

2017-06-07 7:52:06

Najnowszy numer Tygodnika Nowodworskiego od dziś w kioskach i sklepach, a w nim:

TEMAT Z OKŁADKI: Mamo, pomóż mi umrzeć

Pani Zofia Zrajkowska kilka lat temu straciła córkę, która popełniła samobójstwo. O śmierć Anny, starsza kobieta oskarża… świadków Jehowy.

NOWY DWÓR: Podejrzany szmer w bagażniku
Nowodworska Straż Miejska otrzymała w ostatnim czasie kilka zgłoszeń dotyczących złego traktowania zwierząt.

NOWY DWÓR: Problem z handlem
Ta sprawa w ostatnich dniach bardzo często bulwersowała handlujących na terenie prywatnym. Chodzi o opłatę targową.

LOTNISKO WARSZAWA-MODLIN: Droga woda w Modlinie
Woda na lotnisku w Modlinie kosztuje fortunę. Po skargach pasażerów sprawą niebotycznie drogich butelek zainteresował się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

NOWY DWÓR: Strażacy zapukają do naszych drzwi
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne prężnie działają na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Choć nie mają lekko, ciągle walczą o rozwój jednostki.

CZOSNÓW: Linia Ł-BIS przedłużona do Dębiny
Od 1 czerwca Ł-BIS dojedzie do Dębiny. Rada Gminy Czosnów wygospodarowała na ten cel środki.

ZAKROCZYM: Najnowsza inwestycja Inter Carsu otwarta z pompą
Inter Cars, największy dystrybutor części samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej, piąty na rynku europejskim i dziesiąty na świecie, otworzył w Zakroczymiu jedno z najnowocześniejszych centrów logistycznych. Inwestycja pochłonęła 200 mln zł. Jej uruchomienie umożliwi spółce dalszy dynamiczny rozwój.

NOWA RUBRYKA!!! POZNAJ SWOJEGO SOŁTYSA
Od dwóch tygodni w naszym Tygodniku pojawiały się publikacje dotyczące tego, czego Państwo możecie oczekiwać od swojego sołtysa, jak jest on wybierany, czy można go odwołać itp. Od dzisiaj natomiast, co tydzień, będziecie mogli Państwo poznać swojego sołtysa. Zadajemy bowiem pytania sołtysom. W numerze, który trzymają Państwo w rękach naszym gościem jest Pani Alina Mroziuk – sołtys wsi Błogosławie.

POMIECHÓWEK: Piknik w Błędowie
W sobotę 3 czerwca odbył się piknik z okazji “Dnia dziecka”. Rozpoczęcie imprezy ogłosiła radna Wioletta Śliwińska wspólnie z wójtem Gminy Pomiechówek Dariuszem Bieleckim.

PONADTO:

 • Słodka krzyżówka – wygraj pyszny tort z Cukierni Duet
 • Kronika kryminalna
 • Kronika sportowa
 • Kronika kulturalna
 • Program TV

Zapraszamy do lektury! 🙂

Comments

comments

1 komentarz

 1. nesfec odpowiedz

  Gratuluję “Tematu z okładki”. Przeczytałem artykuł i jestem zszokowany. Mam pytanie do autora: Ponieważ nigdy nie słyszałem o takich praktykach, a praworządne państwo polskie również nigdy nie wszczęło przeciwko tej organizacji żadnego oskarżenia, to czy na pewno jest to prawda? Przecież wydaje się, że jeżeli są rzetelne podstawy do postawienia oskarżeń, to na pewno byłyby takie wysunięte. Czy może się mylę? I nie mam tu na myśli tej jednej “sytuacji”, ale chodzi mi o działalność w całej Polsce! Czy może nasz rząd obecny (jak i każdy poprzedni) jest ślepy, i nie widzi, że Świadkowie Jehowy, to złodzieje, permanentni rozwodnicy, mordercy, skłonni wszystko zrobić dla pieniędzy? A może jednak to nie są złodzieje, skoro według artykułu, sami wydają własne pieniądze na szkolenia, ośrodki pionierskie, budowy sal Królestwa, czy chociażby głoszenie innym?
  Czytając ten artykuł Panie Autorze, miałem nieodparte wrażenie, że ktoś chciał znaleźć kij na psa, którym można by go złoić. A to już niestety nie jest rzetelne dziennikarstwo. Sam pracuję w redakcji, fakt że pisma branżowego, ale jednak ogólnopolskiego, i nie wyobrażam sobie, aby puścić takiego paszkwila. Bo tak właśnie wygląda paszkwil, nierzetelny, nieobiektywny, nie oparty na faktach, a jedynie na prywatnych przemyśleniach jakiejś starszej pani, nierzetelny, jednostronny, emocjonalny, i na pewno nie bezstronny artykuł.
  Powiem szczerze, że gdybym był świadkiem Jehowy, i to co przeczytałem w tym artykule nie byłoby zgodne z prawdą, to bym prawnie oskarżył Tygodnik Nowodworski o zniesławienie.
  Brak słów Pani/e Redaktor/ze 🙂
  PS.
  Mam nadzieję, że chociaż w tym przypadku będziecie rzetelni, i nie usuniecie tego wpisu, tylko dlatego, że nie jest pochlebny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…