Facebook
TYGODNIK NOWODWORSKI 19/2017

2017-05-13 7:19:56

Najnowszy numer Tygodnika Nowodworskiego już w sprzedaży, a w nim:

TEMAT Z OKŁADKI: Dotkliwie pobił i okradł kolegę
Policjanci z Zakroczymia zatrzymali 54-letniego Waldemara K., który podejrzany jest o dokonanie rozboju. Mężczyzna miał dotkliwie pobić swojego znajomego a następnie zabrał mu pieniądze.

NOWY DWÓR: Groził, że wysadzi pociąg w powietrze
Nowodworscy policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego, który ma związek z wywołaniem fałszywego alarmu. Mężczyzna groził, że zdetonuje ładunek wybuchowy w pociągu. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK: Policyjny pościg za tirem
30-letni Tomasz D. i 29-letni Łukasz K., trafili na 3 miesiące do aresztu. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów w pościgu, jako podejrzani o dokonanie kradzieży z włamaniem ciągnika siodłowego wraz z naczepą o wartości 50 000 zł.

NASIELSK: Usiłował włamać się do poczty
Policjanci z Nasielska zatrzymali w pościgu 37-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o usiłowanie kradzieży z włamaniem do urzędu pocztowego. 37-latek prawdopodobnie przy użyciu łomu wyważył okno w obiekcie i chciał wejść do środka.

POMIECHÓWEK: Będzie nowy dzielnicowy
Nowodworska policja informuje wszystkich mieszkańców gminy Pomiechówek, że nastąpiła zmiana dzielnicowego na terenie działania miejscowego Posterunku Policji.

NOWY DWÓR: Dni miasta wracają na stadion miejski
Czerwiec to najbardziej wyczekiwany miesiąc przez mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego z dwóch względów – zbliżające się wakacje oraz Dni Nowego Dworu.

LEONCIN: Kalisz sołtysem!
27 kwietnia 2017 r. o godz. 19:00 w lokalu u radnego Andrzeja Kalisza w Wilkowie nad Wisłą 21, miało miejsce spotkanie dotyczące wyboru nowego sołtysa. Mieszkańcy wybrali.

NOWY DWÓR: Drony nie polecą, będą megafony?
Podczas posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Rozwoju Publicznego, przed kilkoma miesiącami, jej przewodniczący – radny Andrzej Świder – zawnioskował o zakup dwóch dronów. Władze rozpatrzyły wniosek radnego pozytywnie, jednak pojawiły się komplikacje.

NOWY DWÓR: Na tablice poczekamy do września
Od roku na peronach dworca PKP w Nowym Dworze Maz i Modlinie stoją tablice informacyjne, dzięki którym mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się dokąd i o której godzinie odjedzie pociąg. Niestety jeszcze przyjdzie im poczekać

CZOSNÓW: Działania OSP podsumowane
24 kwietnia 2017 roku odbyło się zebranie Zarządu Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Czosnowie, na którym druhowie podsumowali działalność poszczególnych jednostek za rok 2016. Związane to jest z odbytymi w marcu i kwietniu 2017 roku zebraniami sprawozdawczymi.

PONADTO:
* Słodka krzyżówka – wygraj pyszny tort z Cukierni Duet
* Bogata kronika kryminalna
* Aż dwie strony sportowe!

Miłej lektury 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *