Facebook
Trzy urokliwe miejsca na sesję ślubną w Warszawie

2018-04-04 11:05:27

Warszawa to piękne i wyjątkowe miejsce do zorganizowania ślubnej sesji plenerowej. Stanowi bowiem doskonałe połączenie miejskiej i nowoczesnej architektury z urokliwymi zakątkami i zielonymi zadbanymi parkami. Jeśli więc pochodzimy z Warszawy lub z miastem tym wiążą się nasze narzeczeńskie wspomnienia, warto wybrać właśnie je na miejsce swojej sesji plenerowej. Jakie miejsca w Warszawie szczególnie warto uwiecznić na ślubnych fotografiach?

 

Warszawskie parki – bliskość natury w sercu miasta

Tradycyjnym miejscem, w które na sesję plenerową udają się warszawscy nowożeńcy, są parki. Do wyboru mamy m. in. Łazienki i słynny Pałac na Wodzie, Park w Wilanowie, Ogród Saski i wiele innych. Wszystkie warszawskie parki w sezonie wiosenno-letnim są bowiem zadbane, zielone i cieszą oczy każdego, kto się w nich zjawi. Przepięknie prezentują się także na zdjęciach nadając im niepowtarzalnego klimatu.

Parki w Warszawie to znakomity wybór na sesję plenerową szczególnie dla nowożeńców, którzy kochają być blisko natury, lubią urokliwe zakątki i otwartą przestrzeń. Dobry fotograf ślubny z Warszawy będzie także w stanie z pewnością wskazać mało znane miejsca w warszawskich parkach oraz efektowanie uwieczni ich klimat na ślubnych zdjęciach.

Ogrody BUW-u – natura i nowoczesność w jednym

Dla miłośników nieco bardziej industrialnych klimatów z pewnością przypadnie z kolei do gustu zadbany i kolorowy ogród Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Jest on o tyle nietypowy, że zlokalizowano go na dachu budynku. Na samej górze znajdziemy efektowne altany i urokliwe zakątki, które idealnie nadadzą się na ślubne zdjęcia. Zachwyt wzbudza także piękny widok na panoramę Warszawy, który także można wykorzystać na zdjęciach.

Biblioteka otoczona jest niewielkim, zadbanym parkiem, który również doskonale sprawdzi się jako tło do ślubnych fotografii. Uroku dodaje mu mały staw oraz urokliwe mostki. Jeśli zależy nam na spokoju i małej liczbie osób, do ogrodów BUW-u warto wybrać się we wczesnych godzinach porannych lub późniejszym wieczorem. W dzień są one bowiem zwykle oblegane przez studentów, którzy korzystają z pięknej pogody.

Ulica Karowa i Mariensztat – klimat Rzymu i Paryża w Warszawie

Bardzo ciekawym miejscem, które doskonale posłuży za tło ślubnych sesji plenerowych w Warszawie jest także ulica Karowa. Posiada ona bowiem charakterystyczny klimat, który dla wielu osób kojarzy się z urokliwymi zakątkami często spotykanymi np. w Paryżu lub w Rzymie. Jeśli więc kochamy takie klimaty, wcale nie musimy wyjeżdżać z Warszawy, by móc mieć je uwiecznione w swoim albumie ślubnym.

Jeśli współpracujemy z artystą ze stolicy, fotograf ślubny z ulicy Karowej z pewnością zabierze nas także na Mariensztat. Jest o to również bardzo urokliwy zakątek, pełen ciekawych i klimatycznych zaułków, które idealnie nadają się na sesję ślubną.

Profesjonalny fotograf ślubny Warszawa – gdzie go szukać?

Jeśli zdecydowaliśmy się na zorganizowanie swojej sesji ślubnej w Warszawie, warto przede wszystkim poszukać profesjonalnego fotografa, który działa głównie na terenie stolicy. Dobry fotograf ślubny z Warszawy z pewnością zaproponuje nam bowiem wiele ciekawych i oryginalnych zarazem miejsc w stolicy, które będą stanowiły piękne tło do naszych pamiątkowych fotografii. Poszukując profesjonalisty zajmującego się fotografią ślubną koniecznie sprawdźmy usługi fotograf ślubny Warszawa na Weselezklasa.pl. Na portalu tym znajdziemy bowiem wizytówki sprawdzonych przez inne pary fotografów, którzy działają na terenie Warszawy i okolic.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *