Facebook

Tour Bitwa Warszawska 1920. Wyścig główny za nami

2019-08-16 8:45:35

Pierwszy dzień Tour Bitwa Warszawska 1920 i wyścig główny już za nami!

Już jutro impreza zawita na Tor Modlin!

Kryterium uliczne Tor Modlin:

Kategorie i dystans:

  • dzieci ze szkół podstawowych | 6 km
  • żak, żaczka, szkółki kolarskie | 12 km
  • młodzik, młodziczka, juniorka młodsza | 15 km
  • juniorka, junior młodszy, kobiety amator open | 18 km
  • junior, elita kobiet, amator open | 35 km
  • elita, u23, masters | 50 km

Biuro zawodów Tor Modlin otwarte:

  • 17 sierpnia (dzień zawodów) w godzinach 8:00 – 12:00.

W niedzielę rywalizacja przeniesie się do Legionowa.

Kryterium uliczne Legionowo:

Kategorie i dystans:

  • dzieci ze szkół podstawowych | 3 km
  • żak, żaczka, szkółki kolarskie | 7,5 km
  • młodzik, młodziczka, juniorka młodsza | 15 km
  • juniorka, junior młodszy, kobiety amator open | 18 km
  • junior, elita kobiet, amator open | 35 km
  • elita, u23, masters | 50 km

Biuro dla zawodów Stadion Legionowo otwarte:

  • 17 sierpnia w godzinach 18:00 – 20:00
  • 18 sierpnia (dzień zawodów) w godzinach 8:00 – 12:00

Poniżej prezentujemy wyniki dzisiejszego wyścigu (prosto z http://akces-sport.pl/wyniki/), zdjęcia i filmiki z trasy przejazdu kolaży.

Wyścig Główny
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
KATEGORIA ELITE, KATEGORIA U23,KATEGORIA MASTERS
dystans 215 km 16.08.2019 Ossów – Płock:

BANASZEK Adrian VOSTER ATS TEAM 4 46 03
KUREK Adrian HUROM BDC DEVELOPMENT 4 46 04
ADOMAITIS Rojus KLAIPEDA CYCLING TEAM 4 47 32
PAWLAK Tobiasz HUROM BDC DEVELOPMENT 4 47 32
BANASZEK Norbert HUROM BDC DEVELOPMENT 4 47 32
MRÓWKA Adrian KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 4 47 32
ŻUBER Adam NIEZRZESZONY CROSS CARTEL 4 47 34
ZIÓŁKOWSKI Wojciech NTS SPECTRUMBIKE LEVEL UP 4 50 38
KACZMAREK Jakub HUROM BDC DEVELOPMENT 4 50 38
ROGULSKI Maciej NIEZRZESZONY 4 58 30
GÓRECKI Jarosław NIEZRZESZONY 4 58 30
NIKIEL Aleksander KS POGOŃ PUŁAWY 4 58 33
WALCZAK Robert KK TRAMWAJARZ 4 58 33
KMIELIAUSKAS Rokas KLAIPEDA CYCLING TEAM 4 59 57
JANUSKEVICIUS Mantas KLAIPEDA CYCLING TEAM 5 00 18
SPŁAWSKI Sławomir MERX TEAM WĄGROWIEC 5 00 18
ŁAMASZEWSKI Jan KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 5 00 18
HORODECKI Robert LKS „BASZTA” GOLCZEWO 5 00 18
BENIUSIS Justas KLAIPEDA CYCLING TEAM 5 00 18
SZEREMETA Julian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 5 00 18
MASIULIS Denas KLAIPEDA CYCLING TEAM 5 00 18
MATUSIAK Sebastian WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR 5 00 18
WOJCIECHOWSKI Dariusz ACTIVE JET 5 00 22
PROĆ Bartłomiej KS POGOŃ PUŁAWY 5 00 22
CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 5 00 22
KACZAŁA Zbigniew LKS „BASZTA” GOLCZEWO 5 00 24
BRAULIŃSKI Michał NIEZRZESZONY/POWER OF SCIENC 5 00 29
STRAM Marek NIEZRZESZONY 5 19 19
PEC Marcin TEAM HUROM MASTERS PK 5 19 19
MICHNOWSKI Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 5 19 19
BIELIŃSKI Piotr NIEZRZESZONY DNF
MICHALCZEWSKI Marcin NIEZRZESZONY LEGION SERWIS DNF
SZCZERBIAK Arkadiusz ACTIVE JET PK DNF
SPECJAŁ Andrzej NIEZRZESZONY/KENO MEBLE BYDG DNF
PACKI Daniel NIEZRZESZONY DNF
PEC Marcin TEAM HUROM MASTERS PK DNF
STRAM Marek NIEZRZESZONY DNF
GAŁĄZKA Norbert RETROSTORK TEAM DNF
MICHNOWSKI Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF
SIEDLACZEK Kamil NIEZRZESZONY DNF
PRUDNIKAU Dzmitry MKS ŚRODA WLKP. DNF
PRZYBYSZ Michał VARSO DNF
SKRZYPEK Jan NIEZRZESZONY VARSO DNF
BUDZIŃSKI Tomasz HUROM BDC DEVELOPMENT DNF
DETKO Artur HUROM BDC DEVELOPMENT DNF
ZIELIŃSKI Kamil HUROM BDC DEVELOPMENT DNF
ŚCIBOR Jakub ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRU DNF
KELMELIS Aristidas KLAIPEDA CYCLING TEAM DNF

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
KATEGORIA JUNIOR, KATEGORIA KOBIETY OPEN i KATEGORIA AMATOR
dystans 120 km 16.08.2019 Ossów–Twierdza Modlin:

KUSZMIDER Kamil CATENA WYSZKÓW 2 28 15
SOSZKA Jakub GKK OPTY-MAZOWSZE 2 28 19 0 00 04
DĄBSKI Patryk GKK OPTY-MAZOWSZE 2 29 56 0 01 41
CHOJNACKI Jarosław ACTIVE JET 2 29 58 0 01 43
BELNIAK Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 2 30 00 0 01 45
KWIATKOWSKI Mateusz DĄBROWA GÓRNICZA 2 30 03 0 01 48
GÓRALEWSKI Łukasz CATENA WYSZKÓW 2 30 13 0 01 58
SZTUBA Kajetan KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 2 33 19 0 05 04
NOCEŃ Maciej GKK OPTY-MAZOWSZE 2 33 19 0 05 04
NOWACKI Mikołaj GKK OPTY-MAZOWSZE 2 33 19 0 05 04
WOCHAL Cezary NIEZRZESZONY 2 33 25 0 05 10
JURASZ Dawid GKK OPTY-MAZOWSZE 2 33 29 0 05 14
CHRZANOWSKI Sławomir NTS SPECTRUMBIKE-ELMAR 2 40 09 0 11 54
BADURA Roman NIEZRZESZONY RB ROWEREK 2 41 27 0 13 12
MICHALAK Lechosław ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 2 41 30 0 13 15
FICOŃ Michał VARSO 2 41 45 0 13 30
ŁAZARSKI Przemysław VARSO 2 43 55 0 15 40
ŁAŻDZIN Arkadiusz IFON 2 46 54 0 18 39
JAWOREK Łukasz WNIEBOWZIĘCI 2 47 04 0 18 49
NIZIOŁEK Sławomir RETROSTORK TEAM 2 47 09 0 18 54
WITESKA Jacek WIELISZEW HERON TEAM 2 47 09 0 18 54
KRAWIEC Jacek NIEZRZESZONY 2 48 36 0 20 21
ŻYWEK Tomasz NIEZRZESZONY 2 50 00 0 21 45
KOWALSKI Roman BDC DEVELOPMENT TEAM 2 50 02 0 21 47
LEŚNIAKIEWICZ Bogdan CATENA WYSZKÓW 2 50 40 0 22 25
BUREK Jakub UKS COPERNICUS-CCC 2 50 44 0 22 29
SZUBIERAJSKI Stanisław BANANY23 2 50 52 0 22 37
SIENKIEWICZ Artur WIELISZEW HERON TEAM 2 51 32 0 23 17
KULESZA Łukasz NIEZRZESZONY RETRO STORK TEM DNF
BIERNACKI Paweł XBOX BIKE TEAM DNF
KOWALSKI Robert BDC BIKE TEAM DNF
LATAWIEC Bartosz VARSO DNF
NYGA Piotr NIEZRZESZONY DNF
PUCHAŁKA Krzysztof BERDYK TEAM DNF
SŁOMA Marcin BDC BIKE DNF
MICHNIEWSKI Jarosław NIEZRZESZONY DNF
ORŁOWSKA Dorota WIELISZEW HERON TEAM DNF
LIPKA Rafał WIELISZEW HERON TEAM DNF
MAZUR Mikołaj WIELISZEW HERON TEAM DNF
SIENKIEWICZ Sebastian WIELISZEW HERON TEAM DNF
SPŁAWSKI Krzysztof NIEZRZESZONY DNF
BABICZ Krzysztof NIEZRZESZONY DNF
KUCHARENKO Piotr BANANY23 DNF
JASTRZĘBSKI Stanisław CATENA WYSZKÓW DNF
KRAWUCKI Michał CEGIELNIATOMY DNF
GIERA Marcin CEGIELNIATOMY DNF
PODLEŚNY Łukasz LEGIONOWO DNF
KOMONIEWSKI Piotr BANANY23 DNF
RÓŻYCKA Katarzyna BIKE SALON TEAM DNF

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
KATEGORIA JUNIOR:

SOSZKA Jakub GKK OPTY-MAZOWSZE 2 28 19
DĄBSKI Patryk GKK OPTY-MAZOWSZE 2 29 56
BELNIAK Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 2 30 00
SZTUBA Kajetan KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 2 33 19
NOCEŃ Maciej GKK OPTY-MAZOWSZE 2 33 19
NOWACKI Mikołaj GKK OPTY-MAZOWSZE 2 33 19
JURASZ Dawid GKK OPTY-MAZOWSZE 2 33 29
BUREK Jakub UKS COPERNICUS-CCC 2 50 44

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
KATEGORIA AMATOR:

KUSZMIDER Kamil CATENA WYSZKÓW 2 28 15
CHOJNACKI Jarosław ACTIVE JET 2 29 58 0 01 43
KWIATKOWSKI Mateusz DĄBROWA GÓRNICZA 2 30 03 0 01 48
GÓRALEWSKI Łukasz CATENA WYSZKÓW 2 30 13 0 01 58
WOCHAL Cezary NIEZRZESZONY 2 33 25 0 05 10
CHRZANOWSKI Sławomir NTS SPECTRUMBIKE-ELMAR 2 40 09 0 11 54
BADURA Roman NIEZRZESZONY RB ROWEREK 2 41 27 0 13 12
MICHALAK Lechosław ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 2 41 30 0 13 15
FICOŃ Michał VARSO 2 41 45 0 13 30
ŁAZARSKI Przemysław VARSO 2 43 55 0 15 40
ŁAŻDZIN Arkadiusz IFON 2 46 54 0 18 39
JAWOREK Łukasz WNIEBOWZIĘCI 2 47 04 0 18 49
NIZIOŁEK Sławomir RETROSTORK TEAM 2 47 09 0 18 54
WITESKA Jacek WIELISZEW HERON TEAM 2 47 09 0 18 54
KRAWIEC Jacek NIEZRZESZONY 2 48 36 0 20 21
ŻYWEK Tomasz NIEZRZESZONY 2 50 00 0 21 45
KOWALSKI Roman BDC DEVELOPMENT TEAM 2 50 02 0 21 47
LEŚNIAKIEWICZ Bogdan CATENA WYSZKÓW 2 50 40 0 22 25
SZUBIERAJSKI Stanisław BANANY23 2 50 52 0 22 37
SIENKIEWICZ Artur WIELISZEW HERON TEAM 2 51 32 0 23 17
KULESZA Łukasz NIEZRZESZONY RETRO STORK TEM DNF
BIERNACKI Paweł XBOX BIKE TEAM DNF
KOWALSKI Robert BDC BIKE TEAM DNF
LATAWIEC Bartosz VARSO DNF
NYGA Piotr NIEZRZESZONY DNF
PUCHAŁKA Krzysztof BERDYK TEAM DNF
SŁOMA Marcin BDC BIKE DNF
MICHNIEWSKI Jarosław NIEZRZESZONY DNF
LIPKA Rafał WIELISZEW HERON TEAM DNF
MAZUR Mikołaj WIELISZEW HERON TEAM DNF
SIENKIEWICZ Sebastian WIELISZEW HERON TEAM DNF
SPŁAWSKI Krzysztof NIEZRZESZONY DNF
BABICZ Krzysztof NIEZRZESZONY DNF
KUCHARENKO Piotr BANANY23 DNF
JASTRZĘBSKI Stanisław CATENA WYSZKÓW DNF
KRAWUCKI Michał CEGIELNIATOMY DNF
GIERA Marcin CEGIELNIATOMY DNF
PODLEŚNY Łukasz LEGIONOWO DNF
KOMONIEWSKI Piotr BANANY23 DNF

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *