Facebook
TENIS STOŁOWY. 3. miejsce Witka Fronczaka podczas Grand Prix Mazowsza Młodzików

2022-02-24 2:30:59

W niedzielę (20.02) w hali OSIR Jabłonna rozegrany został trzeci turniej Grand Prix Mazowsza Młodzików. Rozstawiony z numerem 5. zawodnik KTS Nowy Dwór Mazowiecki zajął znakomite trzecie miejsce


Warto zaznaczyć, że Witek podczas 2. Grand Prix również uplasował się na najniższym stopniu podium. Trzeci turniej i trzeci raz nie do przejścia okazał się Patryk Burakowski z Returnu Piaseczno, który wygrał całe zawody i uzyskał awans do turnieju głównego 3. Grand Prix Polski. My natomiast wystartujemy w turnieju eliminacyjnym Grand Prix Polski w Sępólnie Krajeńskim.
Sam turniej był dużym ładunkiem emocjonalnym dla naszych zawodników. Każdy z nich pokazał jednak, że walczy na 100%, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się również Miłosz Grabowski, który rozegrał kilka wartościowych pojedynków i przegrał tylko jeden o czołową „16”.
MajaLena pokazują, że stać je na ciekawe pojedynki, lecz potrzeba jeszcze dużo treningu.
Po raz kolejny mieliśmy debiutanta podczas zawodów, a był nim Mateusz Mederski, dla którego to pierwszy tak poważny start. Na pewno wyciągnie z niego dużo wniosków.

KTS Nowy Dwór Mazowiecki

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *