Facebook

Święty Mikołaj odwiedzi miasto!

2015-12-02 1:35:45

7 grudnia miasteczko Świętego Mikołaja zawita do Nowego Dworu Mazowieckiego. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców?

To magiczne miasteczko, które stworzy bank BGŻ BNP PARIBAS, stacjonować będzie w godz. 12-14 naprzeciwko Urzędu Miejskiego (obok kolektury LOTTO) między skwerami. Głównym wyposażeniem miasteczka będzie truck z ekranem, sceną i nagłośnieniem – strefę poprowadzą animatorzy teatralni.

Mieszkańcy spotkają się twarzą w twarz ze Świętym Mikołajem, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Młodsi i starsi będą mogli zawitać do domku ze smakołykami, w którym napiją się ciepłej kawy i czekolady oraz odbiorą słodki poczęstunek.

Dodatkową atrakcją miasteczka będzie magiczna świąteczna dekoracja. Pojawią się m.in. ledowe światełka, choinki i renifery. Cały zespół pracujący nad produkcją miasteczka ubrany będzie w jednakowe zielone stroje i czapeczki Św. Mikołaja.

Kilka dni wcześniej, bo 3 grudnia, do Nowego Dworu zawita Allegro. Między skwerami w centrum miasta stanie Kubik, czyli specjalna konstrukcja, w której będzie można nagrać kilka słów o tym, czego szukamy dla rodziny, bliskich lub dalszych jako prezentu na Święta. Każdy, kto weźmie udział w akcji, otrzyma kupon o wartości 20 zł (kupon można będzie wykorzystać jednorazowo w ramach kolejnych zakupów dokonywanych przez aplikację mobilną allegro na kwotę nie niższą niż 50 zł).

W związku z wydarzeniami Urząd Miejski prosi o nieparkowanie pojazdów na parkingu pomiędzy ulicą Warszawską i ulicą Zakroczymską (pomiędzy skwerami miejskimi) w dniach od 2 grudnia 2015 r. od godz. 20.00 do 8 grudnia 2015 r.

Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…