Facebook

Sukienki na wesele – szykowne i z klasą

2017-08-10 6:23:28

Ślub i wesele, to uroczystości ze wszech miar wyjątkowe. Musimy zatem wiedzieć, na co zwracać uwagę, jeśli faktycznie chcemy dobrze wyglądać na weselu. Utarło się, że kobiety na wesele, powinny założyć sukienkę. Powstaje jednak pytanie: Jaka sukienka będzie odpowiednia na wesele? Odpowiedź między innymi na to pytanie, jak również na inne, związane bezpośrednio z wyborem odpowiedniej jakości sukienki na wesele, znajdziecie panie w poniższym artykule.

Sukienki koktajlowe – zawsze eleganckie

Wesele, to taka okazja, na której powinniśmy wyglądać elegancko. To tyczy się zarówno pań, jak i panów. Warto jest jednak wiedzieć, że w przypadku kobiety na weselu, sprawa nieco się komplikuje. Jak bowiem ubrać się tak, aby wyglądać stylowo i elegancko, ale jednocześnie nie przyćmić swoim wyglądem panny młodej? To wcale nie jest takie proste zadanie, ale musimy o nim pamiętać. Dobrze jest zatem postawić na sukienki niezbyt strojne, ale za to bardzo efektowne. Sukienki na wesele tego typu oferuje LaModa.pl. Nie oznacza to, że mamy rezygnować z sukienek w kwiaty czy takich, które mają mocny kolor. To jak najbardziej dobra droga, ale w momencie, kiedy sama nasza sukienka może mocno zwracać uwagę gości weselnych, powinnyśmy dobrać do niej delikatne dodatki. Wówczas, unikniemy sytuacji, w której nasza kreacja będzie realizowała stwierdzenie „przerost formy nad treścią”. To pierwsza i nadrzędna zasada, o której warto jest pamiętać, kiedy wybieramy sukienkę na wesele. Nie jest to jednak zasada jedyna.

 

Sukienki dopasowane do figury

Drugim aspektem, który w żadnym stopniu nie powinien zostać pominięty, jest kwestia związana z doborem fasonu naszej sukienki. Warto zaznaczyć, że powinien on ładnie podkreślać walory estetyczne naszej sylwetki, zaś maskować to, czym niekoniecznie chcemy się chwalić. W przypadku kobiet szczupłych i o drobnej budowie, należy bardzo uważać, jeśli chodzi o dobór dekoltu. Nie zawsze bowiem, duży dekolt będzie się ładnie komponował z dość małym biustem. Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o nogi. Nikt nie powiedział, że sukienka na wesele musi być krótka. Jeśli zatem nie za bardzo podobają nam się nasze nogi, załóżmy sukienkę długą. Z całą pewnością będzie ona nie mniej efektowna i stylowa od krótkiej, a dodatkowo wzmocni poczucie naszej wartości. Będziemy się w niej czuły dobrze i pewnie, a to też jest bardzo ważne, jeśli chodzi o wybór kreacji na wesele. Żadna kobieta nie chce bowiem myśleć o tym, że jej nogi nie wyglądają najlepiej w momencie, kiedy są tańce i zabawa.

Sukienki niebieskie lub czerwone – postaw na kolory

Nie kupujmy sukienki na wesele która wydaje nam się nijaka. A już szczególnie należy unikać sukienek w kolorze białym czy kremowym – te zarezerwowane są dla panny młodej – przynajmniej wedle tradycji. Nie ma nic złego w założeniu sukienki niebieskiej, czy czerwonej albo tez takiej, która swoim wyglądem i fasonem, będzie nawiązywała do stylistyki retro. Ważne jest bowiem przede wszystkim to, aby sukienka pasowała do naszej osobowości, jak również to, abyśmy się możliwie jak najlepiej w niej czuły. Taką kreację, z całą pewnością uda się znaleźć każdej kobiecie.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…