SPORT. Wybieramy zasłużonych dla sportu!

2020-02-12 1:24:11

Już 27 marca br. w hali NOSiR przy ul. Młodzieżowej 1 w Nowym Dworze Maz. odbędzie się coroczna Gala Sportu. Podczas niej zostaną m.in. ogłoszeni zwycięzcy Plebiscytu w 4 kategoriach

10 lutego rozpoczął się 1. etap plebiscytu, w którym zgłaszać można propozycje i kandydatów w następujących kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec 2019 roku; Najpopularniejszy Trener/Trenerka 2019 roku; Najpopularniejsza Drużyna 2019 roku; Najpopularniejsze Wydarzenie Sportowe 2019 roku. Plebiscyt obejmuje sportowców, trenerów, drużyny oraz wydarzenia z terenu powiatu nowodworskiego.

Kwestionariusz, który po poprawnym wypełnieniu można wrzucić do specjalnych urn ustawiony w halach przy ul. Młodzieżowej 1 lub ul. Sportowej 66. Wypełnione poprawnie formularze można przesyłać również na adres mailowy: galasportu@nosir.pl, do pobrania na stronie http://nosir.pl

Kandydatów można zgłaszać do 23 lutego!

Następnie w 2. etapie kapituła wskazana przez organizatora zweryfikuje zgłoszenia oraz ogłosi od 5 do 10 nominacji w poszczególnych kategoriach.

Trzeci etap plebiscytu to głosowanie na poszczególnych kandydatów i wydarzenie. Głosować na swoich kandydatów będzie można od 2 do 22 marca, za pomocą platformy internetowej oraz kuponów w Tygodniku Nowodworskim. Które również będzie można wrzucać do ustawionych urn.

Uroczysta Gala Sportu odbędzie się 27 marca br. w hali przy ul. Młodzieżowej, podczas której nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

O bieżącym przebiegu plebiscytu będziemy informować zarówno na naszych łamach, stronie internetowej, Facebook`u oraz stronie internetowej wydarzenia oraz Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów!

EG/NOSiR

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *