Facebook
Spłonęło auto policjanta

2016-07-28 11:23:49

Do zagadkowego pożaru doszło pod komisariatem policji w Zakroczymiu. W nocy nieznany sprawca podpalił samochód funkcjonariusza policji.

W nocy z poniedziałku na wtorek (18-19 lipca) do straży pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu. Auto stało zaparkowane pod komisariatem policji w Zakroczymiu. Po przybyciu na miejsce, strażacy natychmiast rozpoczęli akcję gaśniczą. Pojazd zaparkowany był w niedużej odległości od budynku komisariatu, co stwarzało dodatkowe niebezpieczeństwo. Strażakom jednak udało się opanować pożar i po kilku minutach ugasili go. Samochód spłonął doszczętnie. Dodatkowo uszkodzeniu uległa również elewacja budynku komisariatu.
Właścicielem samochodu zaparkowanego na podjeździe posterunku okazał się być funkcjonariusz policji. Auto prawdopodobnie zostało podpalone i nie jest to efekt nieszczęśliwego wypadku. Sprawcy jeszcze nie złapano a rzecznik prasowy policji dla dobra śledztwa nie może udzielić nam więcej informacji. Dodaje jednocześnie, że trwają czynności śledcze w celu wyjaśnienia tej zagadki.

Foto. Marek Karpowicz
JP

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *