Śmiertelny wypadek. Policja poszukuje świadków

2017-11-09 11:12:40

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj po godz. 21:00 na drodze krajowej nr 7 w Łomnie Las (gm. Czosnów). Na przejściu dla pieszych został potrącony 40-letni mężczyzna. Niestety, prawdopodobnie w wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 56-letni kierujący vw bora jechał w kierunku Gdańska. Wtedy na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 40-latka, który – prawdopodobnie w wyniku odniesionych obrażeń – zmarł na miejscu.

Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwała akcja usuwająca skutki zdarzenia. Ruch w stronę Gdańska był wstrzymany. Policjanci kierowali auta na objazd. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był prokurator.

Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Dworze Mazowieckim oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku. J

ednocześnie śledczy proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, o kontakt osobisty w nowodworskiej komendzie przy ul. Paderewskiego 3 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 775 22 01-04 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *