Facebook

Śmierć na drodze

2017-10-03 9:22:38

30 września na drodze nr 571 (miejscowość Dobra Wola gm. Nasielsk) w godzinach wieczornych doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu trzech pojazdów śmierć poniósł jeden z kierowców.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 67-letni kierowca renault twingo jadąc w stronę Nasielska uderzył w tył poprzedzającego go ciągnika rolniczego. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z fordem transitem.

Niestety 67-latek poniósł śmierć na miejscu. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie zostali hospitalizowani.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Jednocześnie policjanci poszukują naocznych świadków. Wszyscy, którzy bezpośrednio widzieli okoliczności zdarzenia proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod nr. telefonów: 22 60 44 284 lub 22 775 22 01-04.

To już kolejne zdarzenie drogowe ze skutkiem śmiertelnym w ostatnim czasie. Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *