Skromne Dni Leoncina

2015-07-22 1:58:32

Tegoroczne Dni Leoncina choć oprawą skromniejsze od ubiegłorocznych, to również obfitowały w wydarzenia

Pierwszego dnia w sobotę (11.07) po godz. 16:00 rozpoczęła się tradycyjna już biesiada sąsiedzka. Wieczór zwieńczyło uroczyste przecięcie wstęgi, otwierające zmodernizowaną oczyszczalnię ścieków w Michałowie. Jak mówił wójt Adam Krawczak – Efekty modernizacji oczyszczalni nie tylko widać, ale również czuć.

Drugiego dnia w niedzielę (12.07) od rana odbywały się turnieje piłki nożnej i siatkowej oraz zawody kolarskie Legia MTB Maraton. Po wręczeniu nagród rozpoczęły się koncerty zespołów: Metro oraz Granit. Impreza miała zakończyć się o 23:00, ale godzinę wcześniej nastąpiła awaria… prądu. Przez ponad 40 minut zalana mrokiem scena i rozgrzana publiczność, czekały na przywrócenie elektryczności. Tuż przed 23:00 scena znów się rozświetliła i zespół mógł dokończyć występ.

Przez cały czas zawodów oraz występów na przybyłych czekała gastronomia oraz stoiska z drobiazgami, dla dzieci natomiast malowanie buziek. Za placem zabaw rozwieszone została galeria starych zdjęć, gdzie można było odnaleźć siebie lub swoich przodków oraz obejrzeć jak wyglądał dawny Leoncin.

Obszerną galerię zdjęć z Dni Leoncina znajdziecie na naszym funpage`u na facebook`u: www.facebook.com/nowodworski/info

 

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *