Facebook

Rusza Nowodworska Liga Futbolu!

2018-04-27 11:14:02

Takiej ligi w Nowym Dworze Mazowieckim jeszcze nie było! Trenerzy Royal Sports – Maciej Zaręba i Jacek Ciszewski organizują piłkarską ligę dla firm oraz drużyn złożonych z przyjaciół i znajomych. Rozgrywki rozpoczną się 15 kwietnia.

Piłka nożna to w naszym kraju coś więcej niż sport. Futbol łączy wszystkich Polaków – nawet tych, których na pierwszy rzut oka nie da się połączyć. Popularność futbolu jest równie wysoka w dużych miastach jak i małych miejscowościach, dlatego tak wielu ma miłośników tej dyscypliny. Ta forma aktywności, czy to zawodowej czy rekreacyjnej, niewątpliwie zacieśnia więzy pomiędzy zawodnikami z własnej, jak i przeciwnej drużyny, ale też – co ważne – pozwala zadbać o własną kondycję fizyczną. Klasyczny futbol posiada również swój odpowiednik w hali – futsal. Grać można niezależnie od pogody czy pory dnia, a liczba zawodników w drużynie ogranicza się do 5, dzięki czemu można szybciej zgrać drużynę. Już teraz pojawia się okazja do tego, by spróbować porywalizować z innymi drużynami w Nowodworskiej Lidze Futbolu, która rusza 15 kwietnia. W lidze organizowanej przez Royal Sports mogą wziąć udział zarówno firmy jak i drużyny stworzone przez przyjaciół. Dla pracodawców zaś to ciekawa forma integracji swoich pracowników.

-Nowa hala sportowa to idealne miejsce na rozpoczęcie rozgrywek w formule dotąd w naszym mieście nieznanej. Nowodworska Liga Futbolu  ma być czymś więcej niż tylko kilkunastoma minutami spędzonymi na boisku. Chcielibyśmy, aby każda drużyna poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo – mówi Jacek Ciszewski.

Premierowa runda rozgrywek rozpocznie się już za miesiąc – 15 kwietnia w nowej hali sportowej na Osiedlu Młodych przy ulicy Młodzieżowej 1. Uczestnicy będą mieli zagwarantowane m.in. rozegranie co najmniej 15 meczów w ciągu trwania całej rundy, nagrody indywidualne i drużynowe (nagroda dla zwycięskiej drużyny – 1000 zł + puchary, medale, nagrody rzeczowe od partnerów), pomoc medyczną, napoje izotoniczne oraz wodę. Mecze będą odbywały się w każdą niedzielę i będą trwały 2×12,5 minuty. Wszystkie statystyki zarówno indywidualne, jak i drużynowe, z każdej kolejki spotkań zostaną umieszczone na dedykowanej stronie internetowej. Ponadto, organizatorzy zapewniają profesjonalną oprawę multimedialną z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Z racji, iż zdjęcia nie oddają ekspresji i dynamiki meczów, każdy będzie mógł obejrzeć również skróty z poszczególnych spotkań na stronie internetowej. Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich meczów czuwać będą licencjonowani sędziowie.

-Marzyliśmy o takiej lidze od dawna. Z profesjonalną oprawa multimedialną, relacjami z meczów, akcjami promocyjnymi. Udało nam się nawiązać współpracę z kilkunastoma lokalnymi firmami, które zdecydowały się wesprzeć nasze rozgrywki. Najlepsi otrzymają ciekawe nagrody. Niektóre z nich będą naprawdę zaskakujące! – zapewnia Maciej Zaręba.

Chętnych do wzięcia udziału w lidze zapraszamy do kontaktu: 600-313-818, kontakt@royalsports.pl

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: www.nowodworskaliga.pl

M.Z./A.S.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…