ROZPOZNAJESZ TĘ KOBIETĘ?

2022-08-19 1:06:47

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wykonują czynności do sprawy uszkodzenia pojazdu. Do przestępstwa tego doszło 26 marca 2022 r. w Nowym Dworze Mazowieckim. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkiem kobiety. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, zadzwoń.

W ramach wykonanych czynności policjanci ustalili wizerunek kobiety.

Wiek około 18 lat, wysoka, szczupłej budowy ciała, włosy długie, ciemne. Ubrana w kurtkę koloru jasnego, koszulkę koloru czarnego, jasne spodnie, buty sportowe koloru białego.

Do uszkodzenia szyby czołowej w pojeździe marki hyundai ix 35 doszło dnia 26 marca 2022 r., na terenie myjni samochodowej przy Centrum Handlowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Warszawskiej.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat tej kobiety, kontaktuj się z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, w siedzibie jednostki przy ul. Paderewskiego 3 w Nowym Dworze Mazowieckim, pod całodobowym numerem telefonu 22 775 22 01 (linia miejska) lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. 47 724 42 11, powołując się na numer sprawy D- 1990/22.

Informacje można także przesyłać na adres e-mail: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *