Facebook

Rafał Brzozowski poprowadzi „Koło fortuny”!

2017-08-10 4:29:17

Jeden z najprzystojniejszych polskich muzyków i wokalistów dostał swój program w TVP. Nowodworzanin poprowadzi „Koło Fortuny”. Program po kilku latach przerwy powraca do telewizyjnej „dwójki”.

Piosenkarz potwierdził niedawno tę informację w „Pytaniu na śniadanie”.

Nowe „Koło fortuny” ma mieć odświeżoną formułę. W studiu będzie obecny zespół, który zagra piosenki, a tancerze wykonają choreografię. Uczestnicy nadal będą wygrywać nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka wyjedzie ze studia samochodem.

– … wydaje mi się, że wybrali mnie przez to, że umiem śpiewać – powiedział o wyborze TVP Brzozowski – Program będzie zupełnie inny niż był. Będzie muzyka na żywo, będzie interakcja z publicznością, będę mógł pośpiewać – dodał muzyk.

A kto zastąpi Magdę Masny? Tego jeszcze nie wiemy, bo wciąż trwa casting na współprowadzącą.

–  Nie będzie co prawda musiała umieć śpiewać, ale będzie musiała mieć bardzo dobrą prezencję i być błyskotliwa, żebyśmy mogli rozmawiać i złapać kontakt. Jej rola będzie dużo większa, niż wcześniej, będzie współprowadzącą – zdradził Rafał. – Nie mogę się doczekać, kiedy powiem, żeby odsłoniła 4 litery – dodał w śniadaniówce gwiazdor.

Program będziemy mogli oglądać już wkrótce od poniedziałku do piątku, prawdopodobnie o godzinie 18:00.

red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *