Facebook

Przyszła mi do głowy jedna myśl – UDAŁO SIĘ

2015-09-23 8:53:30

Burmistrz Artur Ciecierski podzielił się z naszą redakcją refleksjami dotyczącymi zakończenia obchodów 950-lecia Zakroczymia.

Czy jest Pan dumny z tego, że udało się Panu zrealizować pierwszą w swojej kadencji dużą imprezę w Zakroczymiu?

W zasadzie tak, cieszę się, że rynek się zapełnił. Ogromnie się cieszę, że było bardzo kulturalnie. Fajnie, że mieszkańcy są zadowoleni, przecież to ich święto, wielkie święto. Wszystko co udało się zrobić, było dla nich.

Podczas pokazu pirotechnicznego, stojąc obok Pana, widziałem uśmiech na Pana twarzy, o czym Pan wtedy myślał – patrząc w niebo?

Szczerze podziwiałem pokaz. Był fantastyczny. Zaskoczył mnie sponsor Pan Bogdan Kostrzewski, oczywiście bardzo pozytywnie. Myślałem, że będzie krócej. Wyszło fantastycznie. Patrzyłem na mieszkańców – przede wszystkim na to, w jakiej ilości przybyli na rynek i pomyślałem – Warto było.

Uważa Pan, że koncert Zenka okazał się dobrym pomysłem?

To był strzał w dziesiątkę. Zenek jest niezwykle popularny. Ludzie lubią jego muzykę. Umówiłem się z zespołem, że koniecznie muszą ponownie zawitać do Zakroczymia.

Proszę o podsumowanie imprezy.

To były trzy wspaniałe dni dla zakroczymian. Program staraliśmy się przygotować tak, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Uważam, że  sesja Rady Gminy, a także msza św. pozostaną w pamięci mieszkańców na długo.

Co do atrakcji niedzielnych, liczba osób na rynku chyba mówi sama za siebie. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo. Dziękuję pięknie policji. Tylko my wiedzieliśmy, ilu policjantów tak naprawdę było w niedzielę i pilnowało bezpieczeństwa mieszkańców 🙂 Gdy wyszedłem przed koncertem gwiazdy wieczoru na scenę, aby ponownie złożyć życzenia mieszkańcom i popatrzyłem na rynek, ogarnęła mnie prawdziwa radość. Przyszła mi do głowy jedna myśl – UDAŁO SIĘ . Wiele osób zapracowało na to, że te uroczystości tak wyglądały.  Jeszcze raz wszystkim z głębi serca serdecznie dziękuję.

Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…