Facebook
Przedstawiamy Gwiazdę Wieczoru…

2016-12-07 3:32:00

Jak już wspominaliśmy, 26 marca odbędzie się WIELKA Gala wręczenia nagród w plebiscycie “Faworyt Czytelników 2017”. Przypominamy, że zgłaszać swoje nominacje w 10 kategoriach, możecie tylko do niedzieli 11 grudnia! Tymczasem uchylamy rąbka tajemnicy…

Gala wręczenia nagród w plebiscycie “Faworyt Czytelników 2017” odbędzie się 26 marca o godzinie 20:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na specjalnie wybudowanej scenie, w całości obitej czerwonym dywanem wystąpią Gwiazdy Polskiej Sceny Muzycznej i Kabaretowej oraz lokalni artyści. Nie zabraknie również Gości Specjalnych Gali, którzy otrzymają nagrody specjalne.

Już dzisiaj prezentujemy Wam Gwiazdę Wieczoru Gali. Będzie nią młody wokalista – MATEUSZ MIJAL znany między innymi z hitów “Wirtualni”, “Niech się ludzie śmieją”, “Wierzyłem w to, że Ty i ja”, czy z duetu z Liberem “Winny”.

Na naszej scenie oprócz Mateusza Mijala wystąpią między innymi uczestnicy programów: The Voice of Poland, Mam Talent oraz X Factor. Na sali nie zabraknie również naprawdę zacnych Gości Specjalnych. Pełną listę wykonawców oraz Gości przedstawiamy Państwu w przyszłym tygodniu.

O technikę estradową zadba firma ….

15419275_1804108009876855_341782669_o

Współorganizatorem imprezy jest Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Co ważne… wejście na Galę będzie możliwe tylko z zaproszeniami. Ich dystrybucja ruszy w pierwszym tygodniu lutego. Będą one dostępne na terenie całego powiatu nowodworskiego. O szczegółach będziemy informować i już dziś serdecznie zapraszamy! Rezerwujcie 26 marca! 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *