Facebook

Poznajcie główne gwiazdy naszego jubileuszu!

2017-08-05 4:44:18

Ostatni tydzień nie przyniósł dobrych informacji, więc czas na coś pozytywnego…

Jak już informowaliśmy, 17 lutego 2018 r. będziemy obchodzić okrągły jubileusz. Tygodnik Nowodworski w przyszłym roku obchodzi 25 lat istnienia na lokalnym rynku medialnym. Niezmiennie pismo to tworzą profesjonalni i rzetelni dziennikarze.

Jubileusz jest wyjątkowy, a więc impreza jubileuszowa również musi być wyjatkowa. Podpisaliśmy już umowy ze wszystkimi gwiazdami, które 17 lutego zaszczycą nas swoją obecnością i zagrają dla Państwa. Czas, żebyście poznali Państwo Artystów, którzy uświetnią swoję obecnością ten niesamowity jubielusz.

JERZY POŁOMSKI

W tym roku Artysta świętuje jubileusz 60-lecia pracy artystycznej. W znakomitej formie, wciąż z powodzeniem koncertuje.  Niezmiennie popularny i kochany przez publiczność. Przez te wszystkie lata na estradzie nagrał kilkadziesiąt (!) płyt i wyśpiewał piosenki, które zna cała Polska.

 

GOSIA ANDRZEJEWICZ

SONY DSC

Gosia Andrzejewicz jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek pop polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie setki koncertów zagranych na terenie całej Polski, występy w USA, Meksyku, Szwajcarii, Rumunii, prestiżowe nagrody muzyczne, pierwsze miejsca list przebojów (RMF FM, Radio Zet, MTV, VIVA), złote płyty, oraz dużą rzeszę fanów (ponad 155 tys. na Facebook’u). Jej pełne emocji i energii występy spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem fanów.

PATTY

Jej debiutancki album zatytułowany Już zmrok ukazał się w październiku 2013 roku nakładem wytwórni muzycznej Konkol Music. Pochodząca z płyty, promowana teledyskiem, piosenka „(Zabiłeś tę miłość) Nie ma nas” została na YouTubie wyświetlona ponad 34 miliony razy, w stycznia 2016 roku płyta uzyskała w Polsce status złotej, sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy.

MARTYNA REMPAŁA

Absolwentka szkoły wokalno – aktorskiej w Krakowie. Długo szlifowała swój talent uczęszczając na lekcje do przeróżnych nauczycieli śpiewu i trenerów. W międzyczasie prowadziła bloga i swój kanał na YouTube, gdzie jej covery i piosenki obejrzało już kilka milionów widzów. Jest to córka Jacka Rempały – polskiego żużlowca, wielokrotnego medalisty krajowych zawodów młodzieżowych oraz siostra Krystiana Rempały niezwykle utalentowanego żużlowca, drużynowego Mistrza Europy juniorów z 2015 roku. W 2016 roku jej ukochany brat Krystian Rempała uległ tragicznemu wypadkowi na torze podczas zawodów ligowych, po którym niestety nie udało się go uratować. Martyna w rozpaczy trzymając go do końca za rękę, obiecała bratu , że nie pozwoli by o nim zapomniano i w hołdzie zrobi dla niego piosenkę. Niedługo po tym powstała ballada pt. Nie Tak Miało Być.

FILIP RYCHCIK

Pochodzi z Zakroczymia. Ma 25 lat. Jest następcą Andrzeja Piasecznego w zespole MAFIA. Filip jest dwukrotnym finalistą Festiwalu SERCA BICIE im. A. Zauchy, laureatem I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu MAGIA ITALIANA w Rimmi. Laureat nagrody Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki TEN TON i wielu innych. A także zwycięzca odcinka „Szansy na sukces” z piosenkami Andrzeja Piasecznego. Filip to wulkan energii, dla którego ważną rolę w życiu odgrywają rodzina i przyjaciele, którzy mówią o nim „Mały, wieki człowiek”.

MARCIN DEJEK

Wokalista znany z programów Must Be The Music Tylko Muzyka i Mam Talent. Śpiew jest jego pasją od wielu lat, choć z zawodu jest fryzjerem. Marcin aktualnie koncertuje śpiewając największe polskie i zagraniczne przeboje.

Niesamowity duet prowadzących…

Galę poprowadzą dla Państwa Patrycja “Patty” Dłutkiewicz oraz Filip Rychcik. Tylko u nas, w tej roli wystąpią po raz pierwszy!!!

Gala będzie połączona z ogłoszeniem wyników w plebiscycie Tygodnika Nowodworskiego “Faworyt Czytelników 2018”. Plebiscyt zostanie ogłoszony na początku listopada. Państwa propozycje do poszczególnych kategorii będziemy przyjmować od połowy września. Pojawią się również nowe kategorie. Swoje głosy będą mogli Państwo oddawać w następujących kategoriach: SAMORZĄDOWIEC ROKU, RADNY ROKU, RADNA ROKU, SUKCES GMINY 2017, OSOBOWOŚĆ ROKU, SPORTOWIEC ROKU, INICJATYWA ROKU, PRZEDSIĘBIORCA ROKU, DYREKTOR ROKU, SZKOŁA NA 5.

Tak jak w roku ubiegłym, przyznana zostanie również nagroda specjalna redaktora naczelnego Tygodnika Nowodworskiego.

Szykuje się naprawdę wyjątkowy jubielusz 25-lecia!!!

O oprawę techniczną Gali zadba firma Inkserwis Technika Estradowa i Darsa Music.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć organizację imprezy w kwestiach finansowych i innych o kontakt z redaktorem naczelnym Tygodnika Nowodworskiego, pod adresem e-mail a.balcerzak@nowodworski.info. Warunki, jakie chcemy Państwu zaoferować są naprawdę atrakcyjne.

Do zobaczenia 17 lutego 2018 roku. O miejscu i godzinie Gali poinformujemy niebawem.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…