Facebook
POWIAT. Roksana Głogowska w finale Miss Mazowsza!

2021-10-12 10:08:30

Roksana Głogowska z Kazunia Nowego znalazła się w gronie finalistek konkursu Miss Mazowsza. Już 12 grudnia nasza mieszkanka wystąpi podczas finałowej gali konkursu!

9 października w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym w Markach odbył się regionalny półfinał konkursu Miss Mazowsza i Miss Nastolatek Mazowsza.
W półfinale zaprezentowało się 200 kandydatek, które oceniało jury, w którym zasiadała m.in. Ewa Mielnicka – Miss Mazowsza i Miss Polski 2014, Sylwia Rynkiewicz – Miss Mazowsza 2017, Magdalena Majda – II Wicemiss Polski 2021, Dominika Dąda – III Wicemiss Polski 2021, Jakub Kowalewski – Mister Polski 2020 oraz Adrian Nkwamu – I Wicemister Polski 2020.
Na liście finalistek z numerem 36 znalazła się mieszkanka Kazunia Nowego – Roksana Głogowska. Gratulujemy!
Roksana po raz pierwszy bierze udział w tego typu wydarzeniu. Obecnie jest studentką drugiego roku kryminologii i kryminalistyki i z tą dziedziną chciałaby związać przyszłość. W wolnym czasie chodzi na siłownię oraz trenuje pole dance, dzięki temu cały czas trzyma dobra formę i dba o sylwetkę.
Modeling od zawsze był czymś co mnie interesowało, dlatego postanowiłam wysłać zgłoszenie do Miss Mazowsza. Nie ukrywam, że przyjęcie mojego zgłoszenia było dla mnie sporym zaskoczeniem. Chciałam samej sobie udowodnić, że jeśli się chce to można i nie należy się bać. Chciałabym, żeby konkurs przyczynił się do otwarcia przede mną nowych furtek, jeżeli udałoby mi się wygrać na pewno dałabym z siebie sto procent, żeby wykorzystać daną mi szansę – mówi Roksana.
Finał konkursu odbędzie się już 12. grudnia 2021 w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym w Markach. W finale Miss Nastolatek Mazowsza zobaczymy 30 finalistek, natomiast podczas finałowej gali Miss Mazowsza zaprezentuje się 60 kandydatek.
Trzymamy kciuki za Roksanę!
red.
fot.: archiwum prywatne

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *