POWIAT. PKS Polonus zawiesza wszystkie kursy!

2020-03-31 4:25:25

Na stronie internetowej PKS Polonus pojawił się dzisiaj ważny dla wielu mieszkańców komunikat. Niestety, nie jest to prima aprilis

Komunikat brzmi: “Drodzy Pasażerowie, PKS ”POLONUS” w Warszawie S.A. informuje, że w związku z zaostrzeniem ograniczenia przemieszczania się osób od dnia 01 kwietnia 2020 roku zostają zawieszone wszystkie kursy na obsługiwanych trasach do odwołania. Za wynikłe utrudnienia serdecznie przepraszamy“.

Burmistrzom i wójtom z naszego powiatu pomimo szybko podjętych rozmów z przewoźnikiem, nie udało się przekonać go, aby zostało choć kilka kluczowych linii.

W odpowiedzi od spółki PKS Polonus, otrzymaliśmy również poniższą informację”

“Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z przyczyn ekonomicznych związanych ze zwiększonym zagrożeniem epidemiologicznym oraz w trosce o wzajemne bezpieczeństwo, z dniem 1.04.2020 r. zostaje czasowo zawieszona komunikacja lokalna realizowana przez bazy w Piasecznie i Nowym Dworze Mazowieckim.
Sytuacja jest stale monitorowana i stosowne działania, uzależnione od zmieniającej się sytuacji będą niezwłocznie podejmowane przez Zarząd Spółki. O wszelkich wprowadzanych zmianach będziemy na bieżąco Państwa informować.
Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności”.

 

Red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…