POWIAT NOWODWORSKI. Szkoły, obiekty sportowe i kulturalne – nieczynne

2020-03-11 1:20:09

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w środę, 11 marca br. Rząd RP w oparciu o uchwaloną w dniu 8 marca br. specustawę podjął decyzję o zawieszeniu na dwa tygodnie zajęć we wszystkich placówkach oświaty w Polsce, tj. przedszkolach, szkołach oraz uczelniach. Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zawieszone zostają od jutra (12 marca) – uczniowie w czwartek i piątek będą mieli zapewnioną opiekę. Od najbliższego poniedziałku tj. 16 marca placówki zostaną zamknięte. Zawieszenie zajęć obowiązuje do 25 marca br. włącznie

Ponadto, Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że od 12 do 29 marca wszystkie obiekty Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (basen, hale sportowe) będą NIECZYNNE. W tym samym czasie zostają zawieszone treningi wszystkich sekcji.

Również od 12 marca do odwołania Nasielski Ośrodek Kultury zawiesza działalność warsztatowo-edukacyjną. Zajęcia kreatywne, warsztaty malarskie, teatralne, plastyczne i muzyczne wznowione zostaną prawdopodobnie pod koniec marca. Zawieszone zostaną również seanse kina NIWA zaplanowane od 12 do 26 marca. Zwrotu zakupionych biletów dokonać można w kasie kina w godzinach 9:00-19:00.

Do 31 marca zostają zamknięte instytucje kultury tj. GOK i Biblioteka Publiczna w Zakroczymiu.

Red./ grafika: http://www.pzh.gov.pl/

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…