Facebook

POWIAT NOWODWORSKI: Oni będą kandydować do Rady Powiatu

2018-09-19 4:33:27

Punktualnie o godz. 24:00 w poniedziałek 17 września zostały zamknięte listy kandydatów do Rady Powiatu Nowodworskiego. Poniżej prezentujemy zaaktualizowane pełne listy z podziałem na okręgi:

Okręg nr 1. NOWY DWÓR MAZOWIECKI

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. NIEZABITOWSKI Zbigniew, 2. BRODOWSKA Wanda Małgorzata, 3. RUDNICKI Paweł Artur, 4. WOLSKI Marek Andrzej, 5. ŚWIDER Małgorzata, 6. DZIERŻANOWSKA Agnieszka Agata, 7. BIEŻOŃSKA Beata Anna, 8. SZYMAŃSKI Tomasz Stanisław, 9. SZYCHOWSKA Iwona.

KWW Centrum Samorządowe

  1. BOCZEK Marzenna Katarzyna, 2. FRĄCZYK Roman, 3. GIZA Mariola Jolanta, 4.HISZPAŃSKI Andrzej, 5. LESAK Jolanta Janina, 6. OSZUST Jolanta Maria, 7. POULAKOWSKA Dorota Bożena, 8. RYBICKI Radosław, 9. ZARZYŃSKI Krzysztof Piotr.

KWW Zjednoczeni dla Powiatu

  1. RUDY Paweł Andrzej, 2. MAŁECKA Anna, 3. KOŃCZAK Zbigniew Ireneusz, 4. GŁOS Roman, 5. SOCHOCKI Andrzej, 6. LIWSKA Agnieszka Barbara, 7. TURKOT – ZABOROWSKA Joanna, 8. FILIPIAK Radosław, 9. OZDARSKA Mirosława.

KWW „Wiarygodność, Niezależność, Dialog”

  1. DREWNOWSKA Edyta Barbara, 2. JADOU Ahmed, 3. KAPUSTA Krzysztof Adam, 4. KOŁODZIEJSKA Elżbieta Dorota, 5. MIKUSZEWSKA Paulina Joanna, 6. SZMYTKOWSKI Zdzisław, 7. TABĘCKI Dariusz, 8. WÓJCIK Małgorzata Renata, 9. ZIÓŁKOWSKI Mariusz.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. MĘDRECKI Henryk Roman, 2. BRZEZIŃSKA-BIAŁORUCKA Ewa Jadwiga, 3. RUTKOWSKI Andrzej, 4. DUDA Krzysztof Ryszard, 5. MAŁEK Maciej, 6. SOBCZYŃSKA Barbara, 7. SZCZECIŃSKA Zenona Paulina, 8. SOKOŁOWSKI Grzegorz Adam.

OKRĘG NR 2. NASIELSK

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. DRABIK Kazimierz Cezary, 2. PACZEWSKI Grzegorz, 3. ŁAPIŃSKA Anna Małgorzata, 4. JADCZAK Bogusława, 5. NOWAK Agata, 6. OBOJSKI Dariusz Marian, 7. WYSZYŃSKI Łukasz.

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. SZAFRAŃSKI Kamil Damian, 2. PICHOR Paweł, 3. BOROWSKI Stanisław, 4. MIERZEJEWSKA Maja Honorata, 5. SKOCZYLAS Beata, 6. CZARNECKA Krystyna Barbara, 7. BACHANEK Robert.

KKW SLD Lewica Razem

  1. GRETKIEREWICZ Małgorzata, 2. MICHALSKI Zbigniew Adam, 3. BANDURSKI Artur Patryk.

KWW Centrum Samorządowe

  1. KASIAK Radosław, 2. KRASZEWSKI Mariusz Roman, 3. NOJBERT Monika, 4. NOWOSIELSKA Bożena Agata, 5. SZULKOWSKI Artur Sylwester, 6. ŚWIDERSKA Katarzyna Jolanta, 7. ZIEMIECKI Bogdan Władysław.

OKRĘG NR . ZAKROCZYM-POMIECHÓWEK

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. CALAK Paweł, 2. RUTKOWSKA Hanna, 3. KOPER Urszula, 4. NOWAKOWSKI Zygmunt Franciszek, 5. BRYJAK Marzena.

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. SZTEJNERT Ewa, 2. JANCZAREK Jacek Grzegorz, 3. MIERZEJEWSKI Dariusz Marian, 4.WIERZBICKA Ewa Jolanta, 5. PAWLICKI Jakub.

KWW Centrum Samorządowe

  1. ŁEMPICKI Mariusz, 2. SZATKOWSKI Adam, 3. LENART Andrzej Jerzy, 4. ARENDT- KONYŚ Agnieszka Monika, 5. DRZAZGOWSKA Grażyna Helena.

KWW Zjednoczeni dla Powiatu

  1. SERWATKA Jan, 2. MALESZA – BAJNO Anna, 3. LEWICKA Anna Wiesława, 4. NADOLSKI Sławomir Wiesław, 5. ŻULIŃSKA Paulina Adrianna.

KWW „Wiarygodność, Niezależność, Dialog”

  1. FRANIEWSKI Mirosław, 2. GADZIOMSKI Bartosz, 3. RUSZCZYK Henryk, 4. ESSEN Urszula Waleria, 5. WRZESIEŃ Barbara.

OKRĘG NR 4. CZOSNÓW-LEONCIN

KWW Centrum Samorządowe

  1. MALISZEWSKA Anna, 2. JABŁOŃSKA Sylwia, 3. DWOJAK Ireneusz, 4. DRUŻBA Krzysztof Benedykt, 5. KAMIŃSKI Radosław, 6. GRABSKA-GLIWKA Katarzyna.

KWW „Wiarygodność, Niezależność, Dialog”

  1. BRATKOWSKI Bogdan Janusz, 2. GRAFF Tomasz, 3. KOŚCIK Jacek Marcin, 4. MROCZKOWSKA Justyna Anna, 5.PIOTROWSKA Anna, 6. WEREL Anna,

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. KAPAŁKA Elżbieta, 2. KOZAK Krzysztof, 3. NIEZABITOWSKA Iwona Barbara, 4. ŻEBEREK Grzegorz Henryk, 5. MICHAŁOWSKI Krzysztof.

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KRĘŹLEWICZ Katarzyna Izabela, 2. KICIŃSKA Teresa Marianna, 3. KWIATKOWSKA Jolanta Beata, 4. KOWALEWSKI Paweł, 5. WODZIŃSKI Tomasz, 6. SZPAKOWSKI Tomasz Bogumił.

KWW Zjednoczeni dla Powiatu

  1. MANOWSKI Marcin, 2. MAŁEK Karolina, 3. GRUSZKA Eugeniusz, 4. PIEKUTOWSKI Jan Krzysztof, 5. JABŁOŃSKA Hanna Maria, 6. KOMUDA Joanna.

KKW SLD Lewica Razem

  1. OCIPKA Janusz Kazimierz, 2. JEZIORSKA Beata Monika, 3. URBIAK Krzysztof Sławomir, 4. CHMIELEWSKA Mariola, 5. RYZNAR Halina Ewa, 6. RADECKI Zbigniew Dariusz.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. BOLSZO Bartosz Norbert, 2. WITASZEK Sławomir, 3. CHMIELARZ Michal Paweł, 4. FILIPOWICZ Agnieszka, 5. ŻAK Iwona Ewa.

Red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *