POWIAT NOWODWORSKI. “Czarny wtorek” na naszych drogach

2019-09-19 6:15:24

Na drogach powiatu nowodworskiego, we wtorek (17.09) doszło do dwóch tragicznych w skutkach wypadków drogowych, w wyniku których śmierć poniosły dwie osoby, a dwie kolejne trafiły do szpitala

Do pierwszego z wypadków doszło o godz. 13:00 na skrzyżowaniu drogi nr 62 z drogą lokalną do miejscowości Henrysin, w gminie Zakroczym. W wyniku zderzenia się aut Citroen C4 Picasso i Seat Cupra śmierć na miejscu poniósł 62- letni pasażer Citroena z gminy Zakroczym. Kierujący Citroenem 49- latek, również mieszkaniec gminy Zakroczym oraz kierujący Seatem 28- latek z powiatu płońskiego zostali przewiezieni do szpitala.

Drugie tragiczne w skutkach zdarzenie drogowe miało miejsce o godz. 17:30 na skrzyżowaniu trasy E-7 z drogą nr 85 w miejscowości Kazuń Nowy. W zderzeniu autobusu z pojazdem Toyota Corolla oraz Suzuki Vitara śmierć na miejscu poniosła 66-lenia mieszkanka powiatu nowodworskiego, kierująca Toyotą. W autobusie oprócz 59- letniego kierowcy znajdowało się jeszcze 3 pasażerów, nie wymagali oni udzielenia pomocy medycznej, tak samo jak kierujący Suzuki 43- letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego.

Okoliczności i przyczyny wypadków będą wyjaśniane przez Policję i Prokuraturę.

Wypadek w Kazuniu Nowym

Wypadek w Henrysinie

KPP NDM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *