Facebook

Potrącił rowerzystę i uciekł

2016-03-21 6:53:08

Policja szuka sprawcy tragicznego wypadku, do którego doszło w Psucinie (gm. Nasielsk) w ubiegłą sobotę. 60-letni mężczyzna zginął na miejscu.

12 marca tuż po godzinie 19:00 w miejscowości Psucin na ulicy Warszawskiej doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. 60-letni mieszkaniec gminy Nasielsk przewrócił się na jezdnię i wpadł prosto pod nadjeżdżającego tira. Mężczyzna zginął na miejscu, natomiast prowadzący pojazd uciekł z miejsca wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-latek szedł chodnikiem, prowadząc rower.

– Mężczyzna poruszał się od strony Pomiechówka w kierunku ul. Lipowej. Następnie z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił się na jezdnię wprost pod naczepę ciągnika siodłowego. Kierujący ciągnika oddalił się w kierunku Nasielska. Niestety 60-latek poniósł śmierć na miejscuinformuje naszą redakcję oficer prasowy nowodworskiej policji Szymon Koźniewski.

Na miejscu zdarzenia wykonano czynności procesowe z udziałem techników kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Do tej pory policjanci ustalili wstępnie, że sprawcą mógł być, kierujący pojazdem marki Renault, 37-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego.

Aktualnie pod nadzorem prokuratury w Pułtusku ustalane są okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

– Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone. Zarządziliśmy sekcję zwłok, która pomoże wyjaśnić okoliczności zdarzenia – poinformowała Jolanta Świdnicka z Prokuratury Rejonowej w Pułtusku.

red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…