Popełniła samobójstwo w mieszkaniu

2015-09-07 1:29:50

W niedzielę – 6 września, około godziny 19:30 nowodworskie służby ratunkowe zostały zadysponowane do jednego z bloków przy ulicy Bohaterów Modlina. Po wejściu do mieszkania strażacy zastali ciało wiszącej kobiety.

W niedzielny wieczór do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o podejrzeniu popełnienia zabójstwa w jednym z bloków mieszkalnych przy ulicy Bohaterów Modlina. Służby ratunkowe zawiadomił  prawdopodobnie chłopak 28-letniej kobiety, ponieważ od rana nie było z nią żadnego kontaktu. Nie reagowała także na jego pukanie do drzwi. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały – policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe.

Otwarcie zamka nie było możliwe, ponieważ w drzwiach, od strony wewnętrznej znajdował się klucz.  Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wyważyli drzwi.

– Po wejściu do mieszkania mundurowi zastali ciało wiszącej kobiety – relacjonuje kpt. Mariusz Kwaśniewski, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej.

Lekarz, który przybył na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon.

– Do późnych godzin nocnych na miejscu pracował prokurator, który skierował ciało na sekcję zwłok w celu zbadania okoliczności zdarzenia – mówi rzecznik prasowy nowodworskiej policji – Szymon Koźniewski.

Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *