Facebook

POMIECHÓWEK. WOŚP Orkiestra zagrała 25 raz

2017-01-23 10:29:16

15 stycznia w całej Polsce, po raz 25, zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Takiego finału, jak w Pomiechówku, w powiecie jeszcze nie było.

Koncerty, pokazy sztuki walki i pierwszej pomocy, światełko do nieba, Roch Siemianowski i Albert z Radia Eska – tak przedstawia się 25 finał WOŚP w Pomiechówku.
Od wczesnych godzin porannych na ulicach Pomiechówka spotkać było można kwestujących wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami oraz serduszkami WOŚP. Mieszkańcy nie żałowali grosza. Chętnie wrzucali do puszek swoje „złotówki”. Kwota zebrana, podczas finału w Pomiechówku była naprawdę pokaźna. Wynosiła ona bowiem 25 611,95 zł.

W godzinach popołudniowych w hali sportowej w Pomiechówku odbywała się WOŚP-owa impreza, którą poprowadził aktor – Roch Siemianowski. Podczas jej trwania odbyły się: licytacja prowadzona przez Alberta z Radia Eska, koncerty, pokazy udzielania pierwszej pomocy i sztuki walki, warsztaty rękodzieła, a także loteria fantowa. Nie zabrakło tradycyjnego światełka do nieba.
Organizatorom, szczególnie p. Marcinowi Michalikowi, gratulujemy pomysłu i dziękujemy za zaproszenie do wspólnego grania!

Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *