Facebook
POMIECHÓWEK. Wielkanocny ArtBazar 2019

2019-04-11 9:45:45

Podczas tegorocznej edycji pomiechowskiego ArtBazaru w gościnnych progach hali sportowej stanęło blisko 150 wystawców

ArtBazar w Pomiechówku to największa tego typu impreza na północnym Mazowszu. Z edycji na edycję hala sportowa przy ul. Szkolnej zdaje się zwiększać swoją objętość właśnie po to, żeby pomieścić jak największą liczbę wystawców. PomPA Pomiechówek wspierana przez wolontariuszy stanęła na wysokości zadania.

Podczas niedzielnego (7 kwietnia) kiermaszu na odwiedzających czekało blisko 150 stoisk. Pojawiło się wielu lubianych “stałych bywalców”, ale i nowe twarze. Kupić można było m.in. klasycznie ozdoby świąteczne, obrazy, tekstylia dla dzieci i dorosłych, ceramikę, biżuterię, dekoracje wnętrz, wyroby z drewna i książki. Nie zabrakło także czegoś dla podniebienia; serów, chleba, olejów, przetworów, syropów czy oliwek. Na zgłodniałych czekały także food trucki i – szczególnie oblegane – lody tajskie. Była też lubiana i oblegana Strefa Relaksu z ciastami Klubu Mam Pomponik i kawiarenka. Dla rodzin prowadzono warsztaty tworzenia palm wielkanocnych i stroików.
Organizatorzy nie zapomnieli o dzieciach. Pomiechowskie bibliotekarki zajmowały się m.in. malowaniem buziek, a Imago Art prowadziło warsztaty kreatywne. Dużym zainteresowaniem cieszył się “Bieg z jajem”, bez którego już chyba nikt nie wyobraża sobie wielkanocnej edycji ArtBazaru.
Na scenie wystąpiła Amatorska Grupa Teatralna “Goławice” z programem “Brzechwa Dzieciom” oraz Darya Zayats z koncertem akordeonowym.
Na zakończenie odbyła się FANTastyczna Loteria, która nie jednemu przyniosła szczęście.

M.A.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *