POMIECHÓWEK. Spotkanie wigilijne z ogniem i światłem w tle

2022-12-28 6:39:02

W niedzielne popołudnie, 18 grudnia w Pomiechówku odbyło się spotkanie wigilijne mieszkańców. Wydarzenie uświetnił występ, w którym główną rolę odgrywał ogień i światło


Tegoroczne spotkanie na placu przy pomiechowskim kościele rozpoczęło widowisko „Zimowe historie ogniem i światłem malowane”. Niesamowity spektakl z muzyką w tle rozgrzał publiczność mimo mroźnej aury. Artyści w strojach elfów i śnieżynek chętnie pozowali też do zdjęć z mieszkańcami.
Jak co roku, na placu pojawiła się żywa szopka, którą tak lubią najmłodsi. Żywe zwierzęta pozwalały się głaskać i, co prawda na swój sposób, ale również „pozowały” do zdjęć.
Pięknie ubrane śnieżynki z Gminnego Ośrodka Kultury częstowały zebranych ciepłymi wigilijnymi potrawami i napojami. Wszyscy podziwiali piękne stroje pracownic GOK-u, z Królową Lodu, czyli dyrektor Anną Kutkowską na czele.
Już po życzeniach i dzieleniu się opłatkiem, na scenie wystąpiła niezastąpiona Pomiechowska Orkiestra Dęta.
Nie zabrakło też najważniejszego dla dzieci gościa wieczoru, czyli św. Mikołaja, który wjechał na plac wojskowym samochodem z workiem prezentów, które później wręczał. 

red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *