Polskie preselekcje do Eurowizji już dzisiaj. Wspierajmy Rafała!

2017-02-18 1:26:58

Już dzisiaj w gmachu TVP odbędą się Polskie preselekcje do konkursu Eurowizji. Bierze w nich udział również nasz człowiek, nowodworzanin – Rafał Brzozowski. Czy Rafał w maju pojedzie reprezentować nasz kraj do Kijowa? O tym zadecydują Państwo w głosowaniu SMS-owym. Transmisja z koncertu rozpocznie się o godzinie 20:30 w TVP1.

Rafał, podczas dzisiejszego koncertu zaprezentuje swoją najnowszą piosenkę “Sky over Europe”. To właśnie z tą kompozycją nowodworzanin ma szansę jechać na Eurowizję do Kijowa. Czy tak się stanie, to zależy od nas!

Oto piosenka konkursowa:

Jak głosować na Rafała Brzozowskiego? Wystarczy wysłać SMS o treści 8 pod numer 7350. Na każdego uczestnika możecie głosować w trakcie jego występu oraz po zakończeniu przesłuchań, wtedy głosowanie zostanie uruchomione ponownie.

!UWAGA!

pamiętajcie, że z jednego numeru telefonu możecie oddać TYLKO jeden głos na każdego z uczestników. Oznacza to, iż możecie oddać po jednym głosie nawet na każdego artystę, który wystąpi.

RAFAŁ TRZYMAMY KCIUKI!!!

Nasza redakcja będzie na miejscu. Na naszym Instagramie oraz Facebooku pojawi się relacja live prosto z gmachu Telewizji Polskiej.

Adam Balcerzak, fot. Radio Wawa

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *