Pokażmy, że Nowy Dwór Maz. wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

2021-01-27 11:46:10

Już w najbliższą niedzielę 31 stycznia 2021 r. odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał z głową! Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy

W zeszłym roku zebraliśmy 100 000 zł i to był wspaniały rekordowy wynik!
Podczas 29.Finału będzie trudniej, ale my nie idziemy na rekord, każde wsparcie się liczy.

Tradycyjnie siedzibą sztabu jest Nowodworski Ośrodek Kultury. Ze względu na pandemię, ten finał będzie inny, zrezygnowaliśmy z organizacji imprezy towarzyszącej kweście i część działań przenieśliśmy do Internetu.

Niezmiennie, podczas Finału na ulicach Nowego Dworu Mazowieckiego, a także w Galerii HIT będzie można spotkać naszych wspaniałych wolontariuszy i za datek do puszki otrzymać czerwone serduszko. Zarejestrowało się prawie 90 osób!

Nie chcecie czekać do niedzieli? Już dziś można wesprzeć cel 29. Finału WOŚP, czyli oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak to zrobić?

Coroczne licytacje, które przeplatały koncerty i występy w Sali Widowiskowej NOK przeniosły się w świat wirtualny, czyli już dziś możecie wesprzeć zbiórkę poprzez licytacje na Aukcjach ALLEGRO: http://bityl.pl/XEuR9, na naszym profilu na Allegro: WOSP_NowyDworMaz http://www.facebook.com/sztabwospnowydwormazowiecki, gdzie znajdziecie ciekawe przedmioty. Mamy również eSkarbonkę http://eskarbonka.wosp.org.pl/1czt4f, do której możecie wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć. Od połowy grudnia funkcjonują Sztabowe Puszki Stacjonarne-to tekturowe puszki kwestarskie, takie same, kolorowe i wyjątkowe, jak te wolontariuszy, ale znajdujące się w firmach lub instytucjach http://www.wosp.org.pl/wspieraj/mapa-puszek. Puszki naszego sztabu znajdziecie w Nowodworskim Ośrodku Kultury, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Dworze Mazowieckim, Hotelu Mazovia, Banku Spółdzielczym w Nowym Dworze Mazowieckim, Urzędzie Miejskim, Kawiarni i Cukierni Szarow, ImagoArt, Profiled. Zachęcamy do odwiedzenia tych miejsc i wsparcia zbiórki.

Aby dowiedzieć się więcej śledźcie nasze konto na Facebooku: Sztab WOŚP Nowy Dwór Mazowiecki (http://www.facebook.com/sztabwospnowydwormazowiecki )

Sztab WOŚP Nowy Dwór Mazowiecki

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *