Po zatrzymanego za jazdę bez uprawnień przyjechała partnerka… również bez “prawka”

2022-10-26 12:38:30

W poniedziałek, podczas kontroli drogowej, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pomiechówku zatrzymali 33-latka, który kierował renault pomimo cofniętych uprawnień. Za chwilę na miejsce interwencji peugeotem przyjechała jego konkubina, która jak się okazało, również nie posiadała prawa jazdy. Policjanci przeciwko 33-latkowi i jego partnerce, skierowali do sądu wnioski o ukaranie.

24 października 2022 r. o 11:00 w Błędówku, funkcjonariusze z pomiechowskiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej osobowe renault. Kierujący autem mężczyzna był dobrze znany miejscowym stróżom prawa. 33-latek nie posiadał przy sobie prawa jazdy, policjanci sprawdzili więc dokumenty w systemie. Okazało się, że mieszkaniec pomiechowskiej gminy ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami i w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę. Funkcjonariusze zakazali mu dalszej jazdy.
Za chwilę na miejsce interwencji przyjechała partnerka mężczyzny. Policjanci również i ją sprawdzili w policyjnym rejestrze. 31-latka kierująca peugeotem nie posiadała prawa jazdy, które straciła już wcześniej za jazdę po alkoholu.
Policjanci sporządzili wnioski do sądu o ukaranie, zarówno dla 33-latka, jak i jego 31-letniej partnerki.

podkom. Joanna Wielocha/ea
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…