Plebiscyt Osobowość Roku. A zwycięzcą jest…?

2020-02-25 3:43:52

Znamy zwycięzców plebiscytu Osobowość Roku 2019 prowadzonego przez redakcję POLSKA Times. Na szczeblu powiatowym prym wiodą mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego

Głosowanie trwało od 7 stycznia do 20 lutego br. Nominowano po kilku kandydatów z pięciu kategorii, którzy w sposób szczególny wyróżniali się swoją działalnością w poprzednim roku. W kategorii Kultura zwycięzcą został Dominik Rachoń – wokalista z Nowego Dworu Mazowieckiego. O jego zmaganiach na drodze muzyczno-aktorskiej kariery pisaliśmy na łamach Tygodnika http://nowodworski.info/ludzie-z-pasja-mlynarski-w-nowodworskim-wydaniu/. Dominik otrzymał 305 głosów.

Na 2. miejscu z liczbą 202 głosów znalazła się Anna Kasiuk, powieściopisarka autorka takich książek jak; Obok Ciebie, Ciebie szukam.

W kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna na 1. miejscu uplasowała się Patrycja Dobrowolska – Prezes Stowarzyszenia Pomiechowskie Bezdomniaki, uzyskując 1563 głosy.

Na 2. miejscu podium stanął Marek Prusinowski – Prezes MLKS Żbik z Nasielska. 3. miejsce zajęła Agnieszka Siwek – Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Piątki, które działa przy Szkole Podstawowej nr 5 w Nowym Dworze Maz.

Nieco mniejszą popularnością cieszyły się kategorie Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes.

Jarosław Krzewiński – kierownik Ośrodka Zdrowia w Pomiechówku otrzymał 57 głosów, co pozwoliło zająć pierwszą pozycję w swojej  kategorii. Na drugim miejscu jest burmistrz Nowego Dworu Jacek Kowalski, a na trzecim radna Wioletta Dylewska.

W biznesie zwyciężyła Joanna Lenarczyk właścicielka Studia Urody Barwa, tuż za nią jest Katarzyna Małachowska, która prowadzi i zarządza Chatą Wymysły pod Lasem.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Plebiscyt trwa dalej i teraz można oddawać swoje głosy na zwycięzców w poszczególnych województwach. Szczegóły znajdują się na stronie http://polskatimes.pl/tag/osobowosc-roku-2019.

Małgorzata Mianowicz

Jarosław Krzewiński http://biblioteka-pomiechowek.pl

Marek Prusinowski fot. Facebook

Dominik Rachoń fot. polskatimes.pl

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *