Facebook

Pizza z dostawą = same korzyści!

2019-04-03 8:38:38
Kiedyś byliśmy skazani na chodzenie do lokalu po nasz placek sami. Później pojawiło się zamawianie przez telefon, co znacznie ułatwiło sprawę, lecz miało również kilka minusów. Jednym z nich było brak wizualizacji naszej potrawy lub po prostu zajęta linia w pizzerii. W erze Internetu zamawianie pizzy z dostawą jest prawie tak samo przyjemne jak jej jedzenie. Oto korzyści, jakie płyną z zamawiania pizzy z dostawą przez Internet.

 

  • Na dworze gorąco albo trzaskający mróz a my jesteśmy głodni, to właśnie wtedy okazuje się, że nasza lodówka świeci pustkami. Zamiast kombinować gdzie jest najbliższy lokal rozsiądźmy się wygodnie na fotelu, wyciągnijmy telefon z aplikacja, PizzaPortal i to już prawie wszystko. Teraz wystarczy znaleźć naszą ulubioną pizzerię a w niej placek, na jaki mamy ochotę, zapłacić a już za moment nasz posiłek będzie w drodze. Pizzę z dostawą możemy nawet zamówić z wyprzedzeniem wracając do domu, więc gdy już do niego wrócimy dostawca pojawi się lada moment.
  • Zamawiając pizzę w lokalu czekamy na swoją kolej, najpierw do kasy a potem przy stoliku aż nasz placek trafi do pieca a potem na nasz stół. Czas jak przyjdzie nam spędzić na oczekiwaniu nie jest nam znany. Zupełnie odwrotna sytuacja jest w przypadku zamówienia pizzy z dostawą przez Internet. Nie czekamy w żadnej kolejce tylko od razu wybieramy swój placek i płacimy. Czas dostawy wyświetli się nam na ekranie w dodatku jest on zazwyczaj krótszy niż założony, więc czeka nas miła niespodzianka.
  • Siedząc w lokalu czekając na pizzę nie mamy zbyt wielu opcji jak spożytkować nasz czas. W domu zaś mamy bardzo wiele możliwości. Możemy dokończyć naszą pracę lub naukę, włączyć ulubiony serial lub śmieszne filmiki z kotami. Co zrobimy w tym czasie zależy już tylko od naszej wyobraźni.

Zarówno mieszkańcy dużych miast, jak Warszawa oraz ci, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach, np. Nowy Dwór Mazowiecki mają możliwość zamawiania pizzy z dostawą przez Internet. Najlepiej do tego sprawdzi się strona PizzaPortal.pl lub dedykowana aplikacja na smartfona.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *