PIŁKA NOŻNA. Legia II Warszawa kolejnym rywalem Świtu

2022-05-19 11:38:56

Już w najbliższą niedzielę o godz. 17:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki podejmie u siebie drugą drużynę Legii Warszawa. W kwietniu obie ekipy mierzyły się ze sobą w ramach Pucharu Polski, a teraz spotkają się w rozgrywkach ligowych. Świt oraz Legia to ścisła czołówka 3. Ligi, a to powinno zwiastować bardzo ciekawe starcie. Czy tak właśnie się stanie? Co w swojej ofercie przygotował bukmacher PZBuk? Sprawdź analizę omawianego meczu. Serdecznie zapraszam!

Czas zrehabilitować się za Puchar Polski

Nie tak dawno Świt i Legia II mierzyły się ze sobą w Okręgowym Pucharze Polski i wtedy lepsi okazali się piłkarze z Warszawy. Przed rokiem zawodnicy z Nowego Dworu Mazowieckiego sięgnęli po to trofeum, a tym razem odpadli na etapie ćwierćfinału. Dokładną analizę tego spotkania, które zakończyło się wygraną Legii 1:2, znajdziesz w tym miejscu -> Świt – Legia II w Pucharze Polski. W tym momencie warto wspomnieć, że Puchar Polski to rozgrywki chętnie obserwowane przez kibiców i osób korzystających z usług bukmacherów online.

W najbliższej kolejce Świt może zrehabilitować się za tę porażkę. Teoretycznie stawka nie jest tak wysoka, ponieważ z awansu do 2. Ligi najprawdopodobniej cieszyć się będzie Legionovia, ale warto zauważyć, że obie omawiane drużyny walczą o podium. Przed tygodniem Świt przegrał na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska, ale wcześniej ograł u siebie Lechię Tomaszów. Czy tym razem boisko w Nowym Dworze ponownie okaże się sprzymierzeńcem?

Bukmacher PZBuk z ofertą na polską piłkę i nie tylko

Piłka nożna w naszym kraju cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem i zaangażowaniem graczy zakładów wzajemnych oraz kibiców. Sytuację tę stara się wykorzystać PZBuk, czyli legalny bukmacher online. U tego operatora znajdziesz nie tylko typy i kursy, ale również statystyki na wiele ważnych meczów. Podobnie do innych zakładów bukmacher PZBuk w swojej ofercie posiada również inne sporty. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się finały NBA, żużlowa Ekstraliga, a już za chwilę startuje Roland Garros z naszą Igą Świątek.

Kliknij PZBuk i przejdź na stronę legalnego bukmachera, który dosłownie na każdy dzień gwarantuje setki, a czasami tysiące typów i kursów na praktycznie wszystkie możliwe sporty.

Obecna sytuacja Świtu i wyzwania na resztę sezonu

Przed rozpoczęciem 33. kolejki Świt zajmuje 4. miejsce, a na swoim koncie ma 51 punktów. Tuż przed piłkarzami z Nowego Dworu plasuje się Legia, która zgromadziła jedno oczko więcej. Trzeba liczyć na to, że po najbliższej serii gier omawiane drużyny zamienią się miejscami.

Do końca sezonu 3. Ligi grupy I zostało jeszcze sześć kolejek. Tak prezentuje się rozkład jazdy piłkarzy z naszego miasta:

  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Legia II Warszawa
  • Pilica Białobrzegi – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Mamry Giżycko
  • Broń Radom – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz
  • ŁKS II Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Zdecydowanie najtrudniejszym wyzwaniem dla Świtu będzie najbliższe starcie z Legią, ale tak naprawdę do każdego z tych spotkań nasz zespół podchodzi w roli faworyta. Dlatego nie można wykluczyć tego, że piłkarze z Nowego Dworu Mazowieckiego zdobędą komplet 18 punktów. Nawet jeśli tak się stanie, to nie przełoży się to na awans, ale zapewni miejsce na podium, co i tak byłoby ogromnym sukcesem. Na koniec przypomnę o ofercie legalnego bukmachera PZBuk, który w swoim portfolio ma również zakłady na niższe polskie ligi i mniej znane sporty, które mogą zainteresować wielu graczy.

Obstawianie zakładów bukmacherski niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o.o działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Adam Kaźmierczak – redaktor portalu Zagranie.com absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK w Toruniu oraz specjalista od SEO & Social marketingu.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *