PIŁKA NOŻNA. 10 drużyn, 120 zawodników – emocje do końca

2019-03-31 6:59:34

W sobotę, 23 marca na czosnowskim stadionie odbył się I turniej piłki nożnej Derkacz Cup 2019, w którym wzięło udział aż 10 drużyn

Wiosenna pogoda sprzyjała nie tylko rozegraniu największego turnieju, jaki dotychczas zorganizowała Piłkarska Akademia “Derkacz”, ale również kibicowaniu zawodnikom. Kiedy mierzy się ze sobą 10 ekip, łącznie ponad 120 zawodników, również spoza naszego powiatu, to na pewno można liczyć na ciekawą rywalizację i emocje do samego końca. Tak było i tym razem! Dla usprawnienia przebiegu turnieju, boisko podzielono na dwa mniejsze, dzięki czemu kibice mogli oglądać dwa mecze jednocześnie. Rywalizację wygrała drużyna KS Łomianki, tuż za nimi znalazła się drużyna Turbo Football Academy, a na najniższym stopniu podium stanęła Bzura Chodaków. Pozostałe drużyny jakie brały udział w turnieju to: HKS Hutnik WarszawaUKS Lotnisko ModlinPartyzant LesznoWkra PomiechówekWisła ZakroczymGoliat Leoncin i Akademia Piłkarska Derkacz Czosnów.

Na koniec rywalizacji, poza pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami dla drużyn, wręczono również statuetki dla najlepszych zawodników. W kategoriach indywidualnych wyróżniono:

Najlepszy bramkarz: Kacper Zajdziński – KS Łomianki;

Najlepszy strzelec: Wojciech Goździkowski – Wkra Pomiechówek

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Małaszyński – Turbo Football Academy.

Red./Ewa Gruszka/Gmina Czosnów


Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *