Piknik w Błędowie

2017-06-09 5:00:50

W sobotę 3 czerwca odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Rozpoczęcie imprezy ogłosiła radna Wioletta Śliwińska wspólnie z wójtem Gminy Pomiechówek Dariuszem Bieleckim.

Organizatorzy zadbali o to, aby dzieci się nie nudziły. Były zawody sportowe w różnych konkurencjach, m. in. rzut woreczkiem do pojemników, strzelanie z procy do kubeczków i rzut piłką do kosza. Największą popularnością cieszył się jednak dmuchany plac zabaw.

Uczestnicy pikniku mogli posilić się kiełbasą z rożna. Była też wata cukrowa, gofry, ciasta, słodycze i napoje. Jak zwykle nie zawiedli państwo Barbara i Włodzimierz Gołaszewscy, którzy poprowadzili zajęcia plastyczne dla dzieci.

Budowa boiska, placu zabaw i świetlicy było świetnym pomysłem. Dzięki tym inwestycjom możliwe jest zorganizowanie tak udanych imprez, jak ta. Same miejsce do tego nie wystarczy – są potrzebni organizatorzy, którzy jak zwykle nie zawiedli i należą się im podziękowania, a w szczególności Radzie Sołeckiej z Błędowa, radnej Wiolecie Śliwińskiej, pracownikom Urzędu Gminy, sołtysom okolicznych miejscowości i mieszkańcom Błędowa.

Z.G.Z

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *