Facebook
Piątka z Tygodnikiem Nowodworskim wystartowała!

2015-11-18 4:04:14

Drodzy uczniowie! Wystartowaliśmy z drugą II edycją akcji “Piątka z Tygodnikiem Nowodworskim”. Tak jak w ubiegłym roku będziemy doceniać Wasz wysiłek i nagradzać Was za sukcesy w nauce

W zabawie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z powiatu nowodworskiego, którzy otrzymają z jakiegokolwiek szkolnego przedmiotu “5” lub “6” (w klasach I-III np. “A” albo “W”) wypełnią kupon wycięty z Tygodnika oraz dostarczą go do redakcji. Kupony drukowane będą co tydzień na łamach Tygodnika Nowodworskiego.

W tej edycji mamy dla Was jeszcze więcej nagród!!!

Rozpoczynająca się właśnie zabawa potrwa do połowy maja 2016 roku. W tym czasie co tydzień 3 uczniów otrzyma nagrody ufundowane przez sponsorów, a także gadżety z logo akcji. Wśród nagród są między innymi: kupony na basen, do klubu, na wycieczkę po Twierdzy Modlin z przewodnikiem, książki, kubki, słuchawki, artykuły szkolne, kosmetyki, puzzle, plecaki i wiele innych. Pamiętajcie, że im więcej piątek zdobędziecie, tym macie większe szanse na cotygodniowe nagrody, a także na nagrodę dla swojej klasy i szkoły!

Najlepszych nagrodzimy dodatkowo!!!

Raz w miesiącu osoba, która dostarczy do naszej redakcji największą liczbę kuponów, otrzyma bon o wartości 50 zł na fryzurę w Studiu Urody Patrix, profesjonalny makijaż wykonany przez Monikę Nowakowską, a ukoronowaniem tego będzie profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez Foto Żanetę!

W maju wyłonimy trzech zwycięzców II edycji, którzy w trakcie trwania zabawy dostarczą do redakcji najwięcej kuponów.

Piątkowicz, który zdobędzie I miejsce, otrzyma bon na roczny kurs języka angielskiego w Centrum Edukacji Octopus.

Zdobywca II miejsca otrzymuje wycieczkę i zwiedzanie TVP.

III nagroda jest jeszcze tajemnicą.
W tej edycji zabawy wyłonimy i nagrodzimy dodatkowo “Klasę na Piątkę”.
Każda klasa ma szanse zawalczyć o wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Grupa, która w trakcie trwania zabawy dostarczy najwięcej kuponów odwiedzi, Planetarium “Niebo Kopernika”.

W tej zabawie również wyłonimy i nagrodzimy „Szkołę na Piątkę”. Szkoła, która dostarczy nam największą liczbę kuponów wygra spotkanie z Gwiazdą – RAFAŁEM BRZOZOWSKIM!

Sponsorami nagród są: Centrum Edukacji Octopus, Foto Żaneta, Miasto Nowy Dwór Mazowiecki, Gmina Zakroczym, Kino Niwa, Oasis Club, Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, Studio Urody Patrix, Monika Nowakowska – Make Up, Translud.

Nie zwlekaj i zdobądź piątkę!!!

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *