Park rozrywki zamiast strzelnicy

2015-07-22 12:29:45

W wakacje zostanie otwarte miejsce dedykowane najmłodszym

Jednym z projektów zagospodarowania terenu rekreacyjno-leśnego przy ul. Nasielskiej było stworzenie strzelnicy. Z obserwacji osób związanych ze sportem w gminie Pomiechówek wynikło jednak, że z kompleksu, w tym z parku linowego najczęściej korzystają dzieci, dlatego postanowiono zrobić ukłon w ich stronę.

Maluchy w wieku od ok. 2 do 10 roku życia już niedługo będą mogły korzystać z powstającego plenerowego parku rozrywki. Znajdzie się tu drewniany domek, w którym w każdą niedzielę będą wyświetlane bajki. Dużo emocji dostarczy zjeżdżalnia prowadząca do basenu wypełnionego piłeczkami. Pojawi się także trampolina i sieć pajęcza, dzięki której maluchy będą ćwiczyć swoją zwinność.

Plenerowy park rozrywki będzie działał w sezonie letnim i będzie odpłatny. Cena biletu nie została jeszcze ustalona. Otwarcie miejsca planowane jest na lipiec.

 

Podobne artykuły

Comments

comments

1 komentarz

  1. zaniepokojona odpowiedz

    Pomiechówek potrafił się zorganizować, a Nowy Dwór nie – wstyd i chańba! Może koło Narwi też dałoby się zrobić park linowy? Chociaż nie, to zły pomysł. Na brzegu Narwi wypoczywają bezmózgi, którzy zostawiają po sobie potłuczone butelki i mnóstwo śmieci, zapominając że normalni ludzie też korzystają z plaży i chcieli by to robić w cywilizowanych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *