Ośrodek leczenia uzależnień pod Warszawą

2019-07-02 12:37:50
W Warszawie działa wiele ośrodków leczenia uzależniań. Jednym z nich jest Centrum MEDJOL. Specjalizuje się ono w leczeniu takich problemów jak narkomania, lekomania czy alkoholizm itd.

 

Centrum leczenia uzależnień MEDJOL – najważniejsze informacje

Centrum leczenia uzależnień http://medjol.pl to prywatne centrum medyczne, która pomaga przerwać ciąg, a także zapewnić skuteczne i bezpieczne odtrucie organizmu. W ośrodku pracuje w pełni wykwalifikowana kadra, która na uwadze ma dobro pacjentów. Oprócz terapii, przebiegających na bardzo wysokim poziomie, wspierają oni także uzależnionym, świadczą im pomoc w różnych kwestiach. W MEJOL panuje bardzo miła, spokojna, bezpieczna i życzliwa atmosfera, która z pewnością pomoże pokonać każde uzależnienie.

Terapeuci pracujący w Centrum Medycznym leczenia uzależnień MEDJOL brali udział w wielu wartościowych kursach doszkalających, dzięki czemu posiadają wiedzę i umiejętności, pozwalające na skuteczną pomoc. Mają oni także bardzo bogate, wieloletnie doświadczenie. Dzięki nim, wielu pacjentów, którzy uważali, że pomoc im jest nierealna, pokonało uzależnienie, wyszło na prostą i całkowicie odmienili swoje dotychczasowe życie. Pacjenci, którzy uwierzyli i zaufali specjalistom z MEDJOL, cieszą się szczęściem i trzeźwością, nic ich już nie zniewala.

Ośrodek leczenia uzależnień MEDJOL – naprawdę warto!

Ośrodek leczenia uzależnień MEDJOL, powstał, aby stworzyć osobą uzależnionym, jak najlepsze warunki, dzięki którym pokonanie problemu będzie możliwe. W MEDJOL, każdy pacjent ma zagwarantowanie poczucie bezpieczeństwa i wsparcie w trudnej walce o odzyskanie wolności. Bardzo dużą zaletą jest także to, że ośrodek jest położony w wyjątkowo atrakcyjnej, malowniczej okolicy, która dodatkowo wpływa pozytywnie na terapie.

Terapeuci podchodzą bardzo poważnie do tematu, traktują uzależnienie jak duży problem – chorobę, która jest rzeczywistym zagrożeniem dla życia i ma bardzo negatywny wpływ dla organizmu.

Leczenie uzależnień

Leczenie poszczególnych uzależnień jest oparte zarówno na terapii indywidualnej jak i grupowej. Bardzo ważne jest osobne podejście do każdego pacjenta i dobranie do niego odpowiednich metod. Bardzo często wybierane jest podejście poznawczo – behawioralne. Ważne są także rozmowy, które mają na celu motywowanie do zmian i zachęcenia pacjentów do podejmowania działania. Terapeuci pomagają uzależnionym zaplanować zmiany i je podtrzymać. Ponadto w ośrodku kładzie się duży nacisk na profilaktykę. Nie ma również możliwości oceniania pacjenta, czy przyszywania mu jakiejś konkretnej łatki. Uzależnieni są angażowani we własną terapią, ponadto po zakończeniu leczenia, obejmuje się ich całoroczną, darmową opieką. Może być ona realizowana poprzez indywidualne spotkania, czy weekendowe zjazdy.

Ośrodki uzależnień to wspaniałe miejsce, dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu i rozpocząć nowy, lepszy rozdział! Warto podjąć właściwą decyzję i już dziś rozpocząć walkę o wolność i szczęście.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *