Nowy nieoznakowany radiowóz w nowodworskiej komendzie

2022-12-02 12:06:46

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymali nowy nieoznakowany radiowóz marki hyundai elantra. Jego zakup był możliwy dzięki wsparciu samorządu gminy Czosnów i Pomiechówek.

Wczoraj przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do przekazania nowego nieoznakowanego radiowozu, który zasili tabor nowodworskiej komendy.
Pomiędzy Gminami Pomiechówek i Czosnów, a Komendantem Stołecznym Policji zostały zawarte porozumienia, które pozwoliły na zakup pojazdu.
Nowy radiowóz będzie służył dbaniu o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu nowodworskiego. Koszty zakupu pokryła Gmina Pomiechówek oraz Gmina Czosnów.
Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma przekazał podziękowania Wójtowi Gminy Pomiechówek Panu Dariuszowi Bieleckiemu oraz Zastępcy Wójta Gminy Czosnów Panu Piotrowi Rutkowskiemu za udzieloną pomoc finansową w zakupie nowego radiowozu, który niewątpliwie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

1 komentarz

  1. tadek odpowiedz

    dobry pomysl z tymi zdjeciami

    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *