Nowy dyrektor – dobra zmiana

2016-06-16 9:49:38

– Zrobię wszystko, żeby ta szkoła była najnowocześniejszą szkołą w powiecie. Chcę, żeby tętniła życiem – zapowiada Sebastian Koczanowski, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach.

Szkoła w Wojszczycach znajduje się w pięknym otoczeniu przyrody. Lasy, pola, a nawet bocian, który przylatuje do gniazda, znajdującego się na jednym z drzew na terenie szkoły. Aktualnie do placówki uczęszczają 72 osoby – nie tylko z gminy Zakroczym, ale także z gminy Pomiechówek.

Dyrektor szkoły, robi wszystko, co w jego mocy, żeby placówka była atrakcyjna i bezpieczna.
– Nowy dyrektor to dobra zmiana. Moje dziecko czuje się w tej szkole bezpiecznie, rozwija się. Co było, to było. Liczy się to, co jest teraz. A teraz jest naprawdę fantastycznie – mówi jedna z mam. – To nie tylko szkoła, ale miejsce spotkań naszych pociech – dodaje.
Dyrektor stara się, by jak najtańszym kosztem, zrobić jak najwięcej. Aktualnie trwa budowa wiaty, pod którą będą mogły schować się dzieci przed słońcem. Powstaje też ogrodzenie na boisku szkolnym. W każdej sali lekcyjnej pojawią się również nowoczesne tablice interaktywne.
– Zrobię wszystko, aby ta szkoła była najnowocześniejszą szkołą w powiecie. Chcę, żeby tętniła życiem. Jestem bardzo uparty, a burmistrz jest bardzo cierpliwy (śmiech). Razem zrobimy naprawdę dużo – zapewnia dyrektor.

Adam Balcerzak

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *