NOWY DWÓR: Wielki koncert charytatywny już dzisiaj!

2017-09-24 11:11:02

Już dzisiaj w hali widowiskowo – sportowej Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sportowej 66, odbędzie się koncert charytatywny, poświęcony 42-letniemu Panu Arturowi.

Miesiąc temu Pan Artur dowiedział się, że ma najbardziej złośliwego ze wszystkich guza mózgu. Jest szansa, żeby zatrzymać tę straszną chorobę, ale czasu jest naprawdę bardzo mało. Tą szansą jest leczenie w jednej z najlepszych amerykańskich klinik onkologicznych oraz wzięcie udziału w terapii, która jest jeszcze w fazie badań klinicznych.

Niestety leczenie to jest bardzo drogie. Dlatego też Stowarzyszenie “Rodzice z Klasą”organizuje zbiórkę pieniędzy, której celem jest pomoc Panu Arturowi. Więcej informacji na poniższym plakacie.

Dzisiaj natomiast, o godzinie 14:00 w hali NOSiR, odbędzie się koncert charytatywny dla Pana Artura, podczas którego wystąpią zespoły: Hiroshima, Warszał, Rockpublic oraz Kuzyni Neptuna. Imprezę poprowadzi aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, uczestnik programu Europa da się lubić – Kevin Aiston.

Cegiełki w cenie: 20 zł, 50 zł, 70 zł, 100 zł, można nabyć na stronie internetowej gramydlaartura.evenea.pl oraz na miejscu. W czasie koncertu odbędzie się kiermasz wyrobów regionalnych, aukcja charytatywna oraz zbiórka datków do puszek.

Patronat honorowy nad koncertem objął burmistrz miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

Serdecznie zapraszamy!

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *