NOWY DWÓR. Przedświąteczne zakupy okazją do pomocy

2021-12-14 2:39:18

W gorącym okresie przedświątecznych zakupów warto pamiętać o innych, potrzebujących naszej pomocy. Przez najbliższe dwa tygodnie będzie ku temu okazja. Na terenie CH Hit już w miniony weekend pojawiły się anioły, przy których warto zatrzymać się na chwilę

Od 2019 roku, od kiedy jedynym centrum handlowym w mieście zarządza syndyk Krzysztof Piotrowski, nie pierwszy raz prowadzone są na terenie galerii akcji charytatywne mające na celu wsparcie lokalnej społeczności. Od teraz aż do świąt bożonarodzeniowych będzie można wesprzeć proces leczenia młodego mieszkańca Nowego Dworu, który przeszedł udar pnia mózgu i powoli wraca do zdrowia. Na rehabilitację 8-letniego Mikołaja wciąż potrzebne są środki.

Anioły z opłatkiem

Uczennice i uczniowie nowodworskich szkół w ramach wolontariatu będą wcielać się w rolę aniołów, u których można nabyć bożonarodzeniowy opłatek. Akcja została zorganizowana przez Społeczny Komitet na Rzecz Pozyskania Środków Pieniężnych dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci z Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. Wszystkie środki zgromadzone ze sprzedaży opłatków, zostaną przekazane na leczenie Mikusia. Zachęcamy naszych klientów do włączenia się w pomoc. Opłatki, które sprzedają nasze anioły są poświęcone przez księdza z parafii w Modlinie Starym. To czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole to przede wszystkim opłatek. Każdy klient naszego centrum może wrócić do domu zadowolony nie tylko z zakupów ale i z poczuciem, że czyni dobro, pomaga choremu dziecku – powiedziała Agnieszka Siwek administrator CH Hit.

Przedświąteczne atrakcje

Jeszcze przed świętami klienci galerii będą mieli okazję nabyć regionalne produkty ze specjalnych stoisk, własnoręcznie wykonane ozdoby przez miejscowych twórców, czy wziąć udział w koncercie kolęd. Nie zdecydowaliśmy się w tym roku na organizację jarmarku bożonarodzeniowego z uwagi na ryzyko związane z możliwymi ograniczeniami sanitarnymi. Natomiast staramy się zadbać o świąteczną atmosferę i zaoferować naszym klientom atrakcje podkreślające bożonarodzeniowy czas. Wszystkie stoiska czasowe w pasażu, które wynajmujemy lokalnym wystawcom lub organizacjom udostępniamy nieodpłatnie – dodała A. Siwek.

Już działa stoisko z oryginalnymi, własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi

Już 19.12 na galeryjnej scenie z repertuarem najpiękniejszych polskich kolęd wystąpi zespół muzykującej młodzieży z parafii Św. Maksymiliana Kolbe w Modlinie Starym – Totus Tuus.

Zapraszamy i przypominamy, że w okresie świąteczno-noworocznym godziny otwarcia CH Hit ulegną zmianie, szczegółowe informacje poniżej.

M. Mianowicz

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *